Огляд матчів. Першість області. Перша ліга. 13 тур

06.10.2024 - 22:21

Ситуація в турнірній таблиці більш-менш прояснюється.

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці Середнянської селищної ради) – ФК «Берегвідейк» (Берегово) – 7:2 (юнаки – 4:1)

Голи: Любомир Вербовські, 8; Василь Луця, 36; Адріан Мігалко, 38; 83; Руслан Фомін, 53; Віктор Балаж, 80 – Мирослав Огар, 21; 25; Лорант Гома, 65 (автогол).

Попередження: Іван Сливка, 72; Василь Фозекаш, 75 (обидва – «Берегвідейк»).

«Зірка-SPAR» після перемоги над «Заріччям» відчайдушно намагається вхопитися не просто за медалі. І цей матч не став винятком. А що «Берегвідейку» не було що втрачати, то й гра вийшла відкрита, по-справжньому футбольна. Це притому, що на 90 хв. у гостей Іван Сливка не реалізував пенальті. Але й без того матч нудним не видався. Тон же задавали господарі на правах фаворита…

ФК «Заріччя» – ФК «Лінці-Зірка» (Середнянської ТГ) – 1:0 (1:0)

Голи: Генріх Мкртичян, 54.

Попередження: Генріх Мкртичян, 5; Сергій Караслай, 30; Василь Орос, 61; Михайло Семак, 68 – Євген Лукіяник, 29; Юрій Коштура, 90.

Обидві команди продемонстрували хороший футбол. Цьому сприяла й мотивація – господарі прагнули максимально наблизитися до чемпіонства, а гості зберегти шанси загалом на медалі. Суперники діяли в захисті уважно, та все ж в одній з атак пощастило господарям. Мабуть, рідні стіни справді допомагають…

ФК «Зірка» (Онок) – ФК «Перечин» – 3:0 (+:-)

Голи: Михайло Мих. Брич, 48, 51; Боротко Станіслав, 77.

Попередження: Ерік Химинець, 38; Іван Костак, 59.

До перерви команди діяли нарівні. Звідси й рахунок 0:0. А після перепочинку фізичні кондиції кращими були в господарів. Долю матчу вирішили стандарти, у результаті яких господарі відзначилися двома голами. А переможну крапку в зустрічі було поставлено завдяки результативній заміні.

СК «Мукачево» – ФК «Лідер» (Сторожниця) – 3:1 (1:0)

Голи: Крістіан Решко, 35; Василь Бірак, 56; Іван Качур, 66 – Андрій Шовш, 45+2.

Попередження: Василь Лукеча, 15; Василь Росул, 28 – Максим Черних, 14; Юрій Микульця, 53; Максим Грачов, 64; Володимир Куцак, 90+3.

Вилучення: Сергій Росул, 41 (за позбавлення команди суперника голу або очевидної гольової можливості, навмисно граючи руками в м’яч).

Перший тайм видався більш-менш рівним, хоч наприкінці «сорокап’ятихвилинки» у господарів додалося головного болю. Так. після швидко забитого м’яча містяни не тільки лишилися воротаря за порушення правил, але й пропустили. Утім, після перерви навіть за такої ситуації «Мукачево» продемонструвало кращі кондиції та взаємодію, що й принесло їм три очки.

Ситуація в турнірній таблиці більш-менш прояснюється, хоч і внизу, і вгорі є свої нюанси. Зокрема, трійка призерів відома, але її конфігурація складеться остаточно після останнього туру.