Огляд матчів. Першість області. Перша ліга. 12 тур

Інтрига вже закипає….

СК «Берегвідейк» (Берегово) – ФК «Лідер» (Сторожниця) – 3:0 (0:0)

Голи: Володимир Ярощук, 14; Мирослав Огар, 65, 70.

Попередження: Андрій Шовш («Лідер»), 66.

Коректна гра з боку обох команд і результативна з боку господарів. «Берегвідейк» володів ініціативою впродовж зустрічі й свою перевагу втілив у три м’ячі, не давши суперникові можливості бодай відзначитися голом престижу.

ФК «Перечин» – СК «Мукачево» – 1:6 (0:0)

Голи: Крістіан Решко, 1 (автогол), 51+; Віктор Трачук, 8; Іван Качур, 55; Сергій Орос, 60; Михайло Мангур, 76; Михайло Ковач, 87.

Попередження: Євген Давиденко, 69 – Андрій Зарева, 40; Євген Ліба, 67;

Вилучення: Юрій Дідо, 12 (за небезпечну атаку суперника з метою нанесення травми).

Що сталося з перечинцями, які в останніх матчах загалом демонстрували хорошу гру, вони, очевидно, розберуться самі. Та факт лишається фактом: удома, граючи в більшості, господарі розгромно поступилися. Суперник, щоправда, був серйозним, проте навіть за таких обставин1:6 – промовисті.

Автогол візаві на першій хвилині неабияк приспав пильність «Перечина», і надалі довелося пропускати й пропускати… Особливо помітно це стало в другому таймі, коли фізичні кондиції виявилися на порядок нижчими від футболістів із міста над Латорицею. Останні, продемонструвавши надрезультативну гру (два голи ще й в активі гравців із числа заміни), закріпилися в першій трійці.

ФК «Лінці-Зірка» (Середнянська ТГ) – ФК «Зірка» (Онок) – 1:1 (4:2)

Голи: Микола Муранський, 35 – Михайло Брич, 16+.

Попередження: Мирослав Волошин, 30; Віталій Косач, 48; Владислав Турецький, 65; Євген Обдирко, 90 – Ігор Яцкулинець, 14; Михайло Брич, 27.

Вилучення: Михайло Брич, 87 (друге попередження).

У цьому матчі суперництво тривало з першої й до останньої хвилини на кожному клаптику поля. Чи не найголовніше сталося на початку першого тайму: на 15 хвилині Мирослав Волошин у господарів не реалізував пенальті, і тут же, за хвилину, своїм шансом з 11-метрового скористалися гості.

Ще до перерви «Лінці» відігралися. Та надалі продовжували сяяти обидві «Зірки». Зокрема, онокська команда, залишившись у меншості наприкінці гри, усе ж відстояла прийнятний для себе результат і потіснила свого суперника, як виявилося, із першої трійки.

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці Середнянської селищної ради) – ФК «Заріччя» – 3:2 (1:1)

Голи: Вадим Харченко, 6; Віктор Балак, 34; Микола Шелельо, 70 – Євген Савко, 48; Максим Гопко, 75.

Попередження: Станіслав Костик, 88 – Василь Зан, 28; Генріх Мкритчан, 72.

Головний матч туру вдався на славу. Команди не тільки вигризали результат, а й продемонстрували результативну гру. Перший тайм був за господарями. А в другому лідер першості хоч і пропустив, але два голи давали надію на порятунок. Та проти цього була «Зірка». Спарівці не тільки відстояли переможний результат, а втрутилися ще більше в гонку за «золото».

Два тури залишилися до кінця. І на шанувальників закарпатської першості чекає неймовірний фініш: розрив між командами першої четвірки максимально становить лише 5 очок! А внизу теж кипить. Жоден із колективів не втратив шансу поліпшити своє становище, зокрема й основні аутсайдери. За два тури до кінця, кожне з очок буде на потрійну вагу.