Першість області. Перша ліга. 10 тур. Огляд матчів

15.09.2024 - 22:30

Команди поділилися поки на дві четвірки.

ФК «Перечин» – ФК «Берегвідейк» (Берегово) – 3:3 (юнаки – 2:5)
Голи: Владислав Микуляк, 8; Василь Левко, 65; Іван Король, 70 – Валентин Загреба, 2; Кирил Хрипта, 88; Владислав Бобіта, 90.
Попередження: Владислав Микуляк, 28; Віталій Кузнецов, 53 – Василь Фазекош, 26; Олексій Хоменко, 90+3.
У спортивному відношенні надзвичайно цікава й результативна гра з несподіваним фіналом. Команди були рівні за силою, ні в чому не хотіли поступатися одна одній. Тож десь і закономірним виявився підсумок. Але він дався не так легко, як може видатися на перший погляд. Уже в дебюті зустрічі суперники обмінялися голами. Утім, на перерву рахунок так і не змінився.
А найцікавіше сталося в другому таймі. Перечинці повели 3:1 і ще на 87 хвилині рахунок був більш ніж комфортним для них. Та чи господарі занадто рано повірили в успіх і розслабилися, чи «Берегвідейк» так вірив у позитивний для себе результат, але за кілька хвилин незадовго до фінального свистка гості перевернули все в матчі на свій бік. Два влучні удари принесли їм нічию!

ФК «Лінці-Зірка» (Середнянська ТГ) – ФК «Лідер» (Сторожниця) – 2:0 (0:1)
Голи: Мирослав Волошин, 44+; Мар’ян Січка, 90+4+.
Попередження: Мирослав Волошин, 61; Мар’ян Січка, 80 – Віктор Готра, 63; Володимир Куцак, 89.
Вилучення: Максим Маріаш, 51 («Лідер», за серйозне ігрове порушення).
Обидві команди намагалися досягти результату, проявили характер. «Лідер» у другому таймі залишився в меншості, але не посипався, намагався нарівні протистояти господрям. Отож гра не була простою, а її долю вирішили два пенальті, якими господарі холоднокровно скористалися.

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці Середнянської селищної ради) – СК «Мукачево» – 1:0 (4:1)
Голи: Василь Луця, 90.
Попередження: Василь Росул, 20; Євген Ліба, 38.
Гра за 6 очок, тому багато непоступливості, суперництва, бажання досягти результату. Щодо останнього, то розв’язка зустрічі настала вже на останній хвилині основного часу, коли господарям таки усміхнулася фортуна й вони провели результативну атаку.

ФК «Заріччя» – ФК «Зірка» (Онок) – 1:0 (4:0)
Голи: Іван Кепич, 10.
Попередження: Ярослав Свищо, 66 («Зірка»).
Команди були гідні одна одної, кожна продемонструвала свої найкращі спортивні якості, витримали набраний темп. Гості серйозно налаштувалися на лідера й дали справжній бій, хоч і пропустили на десятій хвилині. Щоправда, як показав перебіг матчу, це було єдине взяття воріт, тож «Заріччя» як лідер зберігає невелику, але все ж турнірну дистанцію від переслідувачів.

Команди поділилися поки на дві четвірки. І в кожній із них конкуренція зашкалює. Тепер у кожному турі можна очікувати змін як унизу «турнірки», так і серед претендентів на медалі.