Першість області. Перша ліга. 9 тур. Огляд матчів

08.09.2024 - 22:14

«Запалювали» і господарі, і гості.

Черговий тур у першій лізі виявився доволі цікавим.

ФК «Зірка» (Онок) – ФК «Берегвідейк» – 7:4 (юнаки – 0:4)

Голи: Олександр Доманич, 5; Юрій Яцкулинець, 1, 11 46 50; Михайло М. Брич, 80+ – Юрій Сегляник, 2 (автогол); Мирослав Огар, 30, 42, 53; Василь Фазекош, 35.

Попередження: Владислав Фірко, 31; Михайло Брич, 70 – Даніел Мазор, 79.

Нудною цю гру не назвеш. І 11 голів у зустрічі – це тільки підсумок. А ще задовго до того вже на 11 хвилині господарі вели 4:0. Та берегівці не думали здаватися й зуміли на перерву залишити інтригу – тільки 4:3 на користь «Зірки».

Другий же тайм більше вдався господарям. А  з фінальним свистком вийшов  футбольний матч із хокейним рахунком…

СК «Мукачево» – ФК «Заріччя» – 2:1 (0:1)

Голи: Юрій Дідо, 22; Василь Бирак, 78 – Рудольф Петер, 90.

Попередження: Юрій Дідо, 50; Віктор Трачук, 89; Василь Бирак, 90+5 – Віталій Хайнас, 17; Ярослав Боднар, 40; Андрій Ломага, 90+2.

Мукачівці серйозно налаштувалися на лідера. І хоч обидві команди мали шанси забити, саме в господарів це виходило краще. Зрештою, навіть попри пропущений м’яч футболісти з міста над Латорицею здобули звитягу, чим загострили становище угорі турнірної таблиці.

ФК «Лідер» (Сторожниця) – ФК «Зірка-SPAR» – 0:4 (0:2)

Голи: Адріан Мігалко, 35, 37, 80; Микола Шелельо, 59.

Попередження: Андрій Трикур, 70 («Зірка-SPAR»).

…Забий на 35 хвилині Степан Савко пенальті в господарів, можливо, сценарій гри був би іншим. А так, «Лідер» удар із позначки не реалізував і тут же пропустив два м’ячі. Психологічна перевага відійшла на бік команди гостей.

А в другому таймі, граючи за рахунком, зіркові змогли ще двічі вразити ворота суперника. Отож у дербі Ужгородщини солідний виграш за спарівцями.

ФК «Лінці–Зірка» (Середнянська ТГ) – ФК «Перечин» – 1:1 (0:1)

Голи: Мирослав Волошин, 40 – Владислав Микуляк, 80.

Господарі володіли ініціативою впродовж матчу, а в першому таймі мали взагалі два стовідсоткові моменти, однак не змогли влучити фактично в порожні ворота (десь, очевидно далося взнаки й важке поле). І все ж господарі пішли на перерву переможцями, забивши незадовго до кінця першої «сорокап’ятихилинки».

А в другому таймі, за 10 хвилин до кінця зустрічі, фантастичним ударом метрів із 25–30 Владислав Микуляк поховав шанси «Лінців» на перемогу.

Попередження: Мар’ян Січка, 28; Мирослав Волошин, 53; Юрій Продан, 83 – Мілан Бутрик, 20; Матвій Бобаль, 35; Владислав Риган, 52.

Результати туру значно загострили ситуацію угорі «турнірки». Команди першої четвірки йдуть настільки щільно, що тепер кожен матч із їхньою участю може бути як кубковий фінал…