«Ужгород» – перша команда, яка відібрала очки в лідера

08.09.2024 - 10:47

«Пробій» отримав від господарів бій.

7 вересня, 32 градуси тепла, спека. Але футбол ніхто не відміняв. В Ужгороді однойменний клуб провів поєдинок 5 туру в другій лізі. Команда зустрічалася з «Пробоєм» із Городенки Івано-Франківської області. Зустріч обіцяла інтригу: господарі в минулому турі розгромили на виїзді «Реверу 1908» з Івано-Франківська (5:1), а гості приїхали на Закарпаття взагалі без жодних очкових втрат – 4 перемоги в чотирьох зустрічах. Зокрема був виграш і в останньому матчі – удома над ФК «Куликів-Білка» зі Львівщини – 2:0.

«Ужгород» розпочав жваво й дуже хотів відзначитися швидким голом. Утім, «Пробій» тут же відповів своїми двома небезпечними атаками. І все ж підопічні Яромира Лободи відзначилися першими: активно працював правий фланг, у результаті чого до нападних дій під’єднався Антоній Емере й витиснув із моменту в протистоянні із суперником красивий гол. 10 хв. – 1:0. Далі претенденти на виграш діяли в «зустрічному» форматі, але рахунок міг би  таким лишитися. Однак властива  для молодих команд дитяча помилка закарпатців у своїй штрафній призвела до взяття воріт. Суперник осічкою скористався сповна, і на 28 хвилині Богдан Оринчак установив паритет – 1:1.

Після перерви лідер намагався вирвати перемогу. Багато атакував. Одного разу ужгородців урятувала навіть поперечина. Утім, і вони не грали на утримання рахунку. За першої ж нагоди переходили в контратаку. І в кількох епізодах мали надзвичайно високі шанси забити. Та все ж рахунок не змінився. Нічия. «Ужгород» зберіг за собою восьму сходинку в турнірній таблиці, але збільшив до двох очок відрив від «Ревери 1908» та «Реалу Фарми».

Над командою з обласного центру Закарпаття розташувалися «Вільхівці», маючи в активі 6 очок. Сьогодні колектив із Тячівщини на виїзді грав проти тернопільської «Ниви-2». Гості першими відкрили рахунок завдяки потугам Михайла Шестакова на 15 хв. Утім, усередині тайму з інтервалом у дві хвилини у господарів відзначилися Валентин Напуда і Богдан-Юліан Вишинський. А наприкінці другого відрізку гри вже в компенсований арбітром час Назар Янчишин остаточно закріпив успіх своєї команди – 3:1. «Вільхівці» поступилися.