«Хуст» зазнав другої поразки поспіль, а «Минай» розпочав із перемоги

16.08.2024 - 22:36

Закарпатські першолігівські колективи зіграли свої матчі в чемпіонаті.

У другому турі чемпіонату України в першій лізі «Хуст» удома приймав «Ниву» із Тернополя. Гості дуже швидко (відповідно на 9 та 16 хв.) повели в рахунку завдяки голам Андрія Різника та Дмитра Галадея. Однак господарі не опустили рук і ще до перерви встановили паритет. Ігор Гук на 26 хв. скоротив відставання, а на 32-ій Артем Уманець зробив 2:2 в матчі. Із цим команди й пішли на перепочинок.

Тільки-но розпочався другий тайм, як тернопільці знову відзначилися завдяки Андрію Різнику на 50 хв. Часу в закарпатського клубу лишалося ще багато, щоб відігратися, та, на жаль, рахунок не змінився. «Хуст» не без суперництва, але все ж поступився – 2:3.

А ось свій стартовий поєдинок першій лізі в рідних стінах «Минай» виграв. До перерви (на 31 та 36 хв.) Іван Матюшенко й Артур Ременяк вивели свою команду вперед – 2:0. На початку другого тайму (52 хв.) А.Ременяк оформив дубль – 3:0 у зустрічі.

Невдовзі команди обмінялися голами: у прикарпатців відзначився Василь Цюцюра (60 хв.), а за 5 хв. у господарів Тарас Дмитрук реалізував пенальті – 4:1. На 78 хв. ще був гол іванофранківця Сергія Швеця, та все ж це не вплинуло на загальну перемогу «Миная» – 4:2. Отож команда з Ужгородщини цього сезону в першій лізі дебютувала з виграшу.