VІІІ турнір на честь Андрія Гаваші: третій ігровий день команд U-17

15.08.2024 - 21:48

«Шахтар» і «Рух» склали фінальну пару.

Свою «групову» програму на турнірі виконали й представники старшої вікової категорії.

Група А

1–2. ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Львів» – 3:0

Голи: Макар Твердохліб, 24; Олександр Середа, 41; Нікіта Димоненко, 75.

Попередження: Іван Мандзюк, 13; Денис Сергєєв, 76 (обидва – «Львів»).

У матчі мали нагоди відзначитися обидва суперники, переважали гірники. Зрештою, вони конвертували свої моменти в три забиті м’ячі.

3–4. ДЮСШ ФАТ ТМП (Тернопіль) – СДЮСШОР (Ужгород) – 2:0

Голи: Богдан Замора, 67; Юрій Дереворіз, 78.

Попередження: не було.

Обидві команди прагнули здобути позитивний результат, але до перерви переможця не було виявлено – нічия 0:0. А ось у другому таймі в тернополян своє слово сказали заміни. Саме вони вирішили долю матчу.

Група В

1–2. «ЛФКС-Карпати» (Львів) – ФК «Рух» (Львів) – 0:7

Голи: Олександр Кройтарь, 38; Ролан Мустафаєв, 44; Олег Клеутін, 45, 65; Дмитро Себро, 51, 61; Дмитро Соломон, 59.

Попередження: Дмитро Себро, 79 («Рух»).

Важко повірити але до перерви рухівці вели тільки 1:0. Відповідно й інтрига перед другим таймом у галицькому дербі зберігалася. Та після перерви переможців першої сорокап’ятихвилинки за реалізацією було не впізнати. Можливо, така переможна відповідь криється в тому, що 5 із 6 голів на рахунку гравців заміни.

3–4. МФА «Мункач» (Мукачево) – АФУР «Минай» – 4:0

Голи: Дмитро третяк, 19; Максим Бисага, 25; Артур Адамчук, 35; Андрій Дружинін, 75.

«Мункач» помітно був кращим за суперника. І хоч кілька нагод створили й тернополяни, та перевага закарпатської команди не викликала сумнівів, а результат на табло тільки це підтверджує сказане.

Що ж, фіналісти стали відомими й у названій віковій категорії. Чекаємо на поєдинок за перше місце між «Шахтарем» і «Рухом», а в грі за третє місце побачимо мукачівську команду та представників Тернополя.