VІІІ турнір на честь Андрія Гаваші: другий ігровий день команд U-15

У другому турі ми побачили безкомпромісне суперництво. Отож жоден із поєдинків не завершився внічию.

Група А

2–3. ДЮСШ ФАТ ТМП (Тернопіль) – АФУР «Минай» – 0:3

Голи: Ярослав Балуєв, 25; Павло Бабич, 31; Олег Шанта, 57.

Попередження: не було.

Спочатку, хвилин 15–20, на полі тривала доволі рівна гра. Та в подальшому «Минай» зумів заволодіти ініціативою, що й тричі призвело до взяття воріт суперника. Отож у підсумку переконлива вікторія команди із Закарпаття.

4–1. СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Динамо» (Київ) – 0:3

Голи: Захар Осьмухін, 46, 50; Єгор Гребельник, 70.

Попередження: Святослав Шкірта, 25 – Артем Петряк, 20.

До перерви суперники були гідні один одного, уважно діяли в захисті, тож рахунок у матчі не було відкрито. А в другому таймі динамівці на класі здолали свого суперника. Щоправда, і СДЮСШОРівці створювали моменти, та все ж ними не скористалися. А ось кияни бажаного для себе досягли.

Група В

2–3. ФК «Рух» (Львів) – ДЮСШ «Атлет» (Київ) – 5:0

Голи: Василь Ліхачевський, 14; Максим Лисечко, 18+; Станіслав Курташ, 31; Іван Курса, 42, 44.

Попередження: Василь Ліхачевський, 38.

Чи «Атлет» занадто багато сил віддав у першій грі (із «Шахтарем») чи львів’яни так налаштувалися, але «Рух» справді рухався в грі атакувально. Перевага була очевидною й утілювалася в голи в кожному з таймів. Притому галицька команда зберегла свої ворота сухими й досягла перемоги з великим рахунком.

4–1. МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Шахтар» (Донецьк) – 1:2

Голи: Василь Попович, 64+ – Денис Юрчук, 39, 49.

Попередження: Дмитро Абрамович, 35; Артем Пітливаний, 40; Денис Євсюков, 60 – Марк Ратнєв, 60.

«Мункач» зумів дати гірникам бій, та все ж одного реалізованого пенальті для позитивного результату виявилося недостатньо. Слід також зазначити, що закарпатська команда використала в зустрічі сім замін, однак не зуміла врятувати гру.

Другий тур продемонстрував, що поки є два незаперечні фаворити – «Динамо» і «Рух». Вони поки єдині мають стовідсотковий результат. Однак усі крапки над «і» розставлять завершальні матчі в групах.