VІІІ турнір на честь Андрія Гаваші: перший ігровий день команд U-17

13.08.2024 - 22:30

І старші зіграли загалом результативно.

Програму першого ігрового дня VIII турніру на честь Андрія Гаваші – основних змагань серпня на Закарпатті та й, мабуть, юнацьких загалом в Україні – завершували колективи з гравцями віком до 17 років.

Група А

1–3. ФК «Шахтар» (Донецьк) – ДЮСШ ФАТ ТМП (Тернопіль) – 1:0

Голи: Влад Лазько, 50.

Попередження: Дмитро Чорнобай, 41 (ДЮСШ ФАТ ТМП).

Фаворитом зустрічі був, звісно, «Шахтар». І він намагався довести це на полі. Біля воріт суперника створив чимало моментів, але скоиртатися перевагою зумів лише один раз: ефективно спрацювала заміна. Утім, і цього вистачило для перемоги.

2–4. ФК «Львів» – СДЮСШОР (Ужгород) – 2:0

Голи: Максим Генгало, 8, 24.

Попередження: Іван Мандзюк, 29; Олег Павлусів, 51; Ростислав Кукуруза, 70 – Тодосієнко Руслан, 77.

У першому таймі львів’яни активно себе зарекомендували, що двічі призвело до взяття воріт суперника. Після перерви номінальні гості намагалися врятувати поєдинок, та галицький колектив продовжував упевнено діяти. І хоч не відзначився, проте й не дав цього зробити суперникові. Отож СДЮСШОРівці поступилися 0:2.

Група В

1–3. «ЛФКС-Карпати» (Львів) – МФА «Мункач» (Мукачево) – 1:3

Голи: Олександр Шопронку, 11+ – Максим Бисага, 8, 27; Дмитро Герасимчук, 23.

Попередження: Максим Гавура, 13; Богдан Карпиш, 46 – Вадим Домантович, 4; Іван Агій, 12; Дмитро Третяк, 70.

У дебюті матчу команди обмінялися голами. Спочатку відзначилися мукачівці, а за кілька хвилин львів’яни встановили паритет завдяки пенальті. Та в подальшому до перерви «Мункач» почувався впевнено й ще двічі забив «Карпатам».

Після перерви галицький колектив спробував відігратися, однак дії суперників на зустрічних курсах до взяття воріт не призвели. МФА здобула першу звитягу на турнірі.

2–4. ФК «Рух» (Львів) – АФУР «Минай» – 5:0

Голи: Марко Чубко, 14; Дмитро Себро, 12, 23; Ролан Мустафаєв, 40; Олександр Кройтарь, 50.

Попередження: Олег Клеутін, 34; Юрій Кігніцький, 45; Марко Чубко, 68.

У цій грі перевага «Руху» була незаперечною. А два поспіль пропущені м’ячі вивели з футбольної колії минайців. Отож надалі львів’яни продовжили забивати, досягнувши більш ніж комфортних для себе 5:0.

Перший тур виявився переможним для половини команд. Отож і їм доведеться в другому турі доводити свої лідерські амбіції. Наступні матчі повинні значною мірою дати відповідь, хто ж таки на груповому етапі є кращим.