ВІДЕО. ФОТО. У ЖФК «Минай» ушанували бронзових призерок чемпіонату України
03.06.2024 - 22:27Для футболісток улаштували фотосесію, а колектив клубу на своїй базі поспілкувався із журналістами. Насамперед згадували вдалий сезон, зокрема успішні виступи в групі. Шанс підвищитися в класі ще є нині. І ним проти уманських суперниць ЖФК «Минай» намагатиметься скористатися 6 червня в рідних стінах у перехідному матчі-відповіді.
Залишити відповідь