Огляд матчів. Чемпіонат області. Вища ліга. 5 тур

19.05.2024 - 21:59

Усе – за логікою.

Буває так, що і у футболі логіка спрацьовує повністю. Ось і в цьому турі фаворити, які насамперед мали шанси перемогти, таки свого домоглися. Утім, без високої конкуренції теж не обійшлося…

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Вишково» – 5:1 (юнаки – 6:0)

Голи: Михайло Чедрик, 20; Адріан Пуканич, 22; Богдан Котляр, 38; Михайло Реплюк, 75+, 80+ – Дмитро Жуков, 42+.

Попередження: Руслан Гогерчак, 19 – Микола Томишин, 56; Михайло Попович, 62.

Перемога господарів завдяки вищому класу гравців. А ще три реалізовані пенальті в зустрічі. Вишківці, відзначившись з 11-метрового незадовго до перерви, тривалий час у другому таймі теж зберігали доволі бойовий для себе рахунок 1:3. І тільки наприкінці матчу два удари з позначки суперника призвели до розгромної поразки.

ФК «Сокіл» (Холмківська ТГ) – СК «Тячів» – 3:4 (0:3)

Голи: Ерік Івашко, 17; Валентин Павлик, 65; Едгард Русин, 73 – Андрій Мерцин, 54; Дмитро Антошин, 63; Михайло Хміль, 42, 89.

Попередження: Роберт Товт, 29; Юрій Каганець, 89; Ярослав Ільков, 90+4 – Сергій Шоляк, 21; Андрій Мерцин, 83; Андріан Бабич, 85.

У кожної з команд була додаткова мотивація перемогти в цій зустрічі. «Сокіл», зокрема, в активі мав тільки одну перемогу, тому вдома прагнув узяти три залікові бали. А тячівці прагнули ще й реабілітуватися за домашню поразку від севлюшців у попередньому турі. Отож вийшла доволі безкомпромісна гра з багатьма гольовими шансами та цікавим гостродинамічним сюжетом. А ще команди порадували вболівальників хорошою реалізацією створених моментів.

Спочатку повели господарі, далі тричі відзначилися гості. «Сокіл» здійснив неабиякий камбек. І зустріч завершувалася логічним нічийним рахунком. Та наприкінці двобою тячівці отримали право на штрафний. Пробивати взявся Михайло Хміль і з метрів 18-и по центру до воріт таки приніс виграш для свого колективу.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – 2:3 (0:6)

Голи: Іван Бандурович, 28; Юрій Мешко, 61+ – Олександр Аксьонов, 20; Руслан Соскида, 37, 90.

Попередження: Максим Войтенко, 80 («Медея»).

Змістовна, результативна гра, у якій обидві команди прагнули перемогти. У першому таймі більше моментів створила «Медея». Утім, і господарі мали шанси. А на перерву проміжним переможцем пішли гості.

У другому таймі команди діяли на зустрічних курсах. І тривалий час у рахунку панувала рівність. Та все ж наприкінці зустрічі Руслан Соскида вирвав перемогу для своєї команди й установив новий рекорд особистої результативності.

5 тур завершився без несподіванок. Призери минулорічного чемпіонату як фаворити поєдинків усе ж здобули по три залікові бали. Не в усіх матчах перемоги далися легко, але їх було здобуто. Поки впевнено почуваються наверху «турнірки» тільки севлюшці. Інші колективи підтискають один одного, отож у наступному турі з подвійною енергією докладатимуть зусиль для переможного результату.

Фото Олексій МАТРУНИЧ, ФК «Севлюш» (Виноградів)