Огляд матчів. Чемпіонат області. Вища ліга. 3 тур

У вищій лізі сьогодні було виконано програму 3 туру. За чудової погоди команди продемонстрували результативний і безкомпромісний футбол.

СК «Тячів» – ФК «Вишково» – 1:0 (0:1)

Голи: Дмитро Антошин, 7.

Попередження: Василь Манжос, 17; Андрій Мерцин, 47 – Іван Микуличинський, 28; Павло Оржеховський, 56.

Попри один гол у матчі команди продемонстрували хороший футбол і створили низку моментів. Зокрема, кілька нагод мали господарі, але не влучили в порожні ворота. Переконливо діяло в нападі й «Вишково». Скажімо, одну з його атак нейтралізував воротар господарів Юрій Пахомов. А в підсумку гол Дмитра Антошина в дебюті зустрічі приніс мінімальну вікторію «Тячеву».

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – 4:1 (4:2)

Голи: Михайло Чедрик, 4; Михайло Реплюк, 17, 61; Юрій Чонка, 89 – Руслан Соскида, 77.

Попередження: Євген Русин, 3; Михайло Чедрик, 80 – Володимир Лисаченко, 65.

На матч прийшло чимало вболівальників, і команди порадували результативною грою та коректною поведінкою. Господарі доволі швидко забили завдяки Михайлові Чедрику й, здавалося, ось-ось розвинуть успіх. Але ближче до середини тайму протистояння вирівнялося. Утім, виноградівці відзначилися вдруге. Постарався Михайло Реплюк.

А після перепочинку претенденти на перемогу знову діяли нарівні. Інша справа, що господарі своїми шансами скористалися, а «Медея» – ні. Навіть коли на 68 хвилині Вадим Селещук не реалізував пенальті після фолу Василя Куделка, представник Оноківської ТГ міг із гри реалізовувати створене. Та обмежився тільки голом Руслана Соскиди. А ось «Севлюш» наприкінці тайму свою нагоду не змарнував. Юрій Чонка закріпив і так упевнену перемогу своєї команди.

ФК «Сокіл» (Холмківська ТГ) – ФК «Бужора» (Іршава) – 2:1 (3:2)

Голи: Едгард Русин, 58; 69+ – Олексій Остафійчук, 79.

Попередження: Едгард Русин, 22; Роберт Товт, 37 – Андрій Ломага, 32; Іван Бандурович, 37.

Гра була цікавою та видовищною, із великою кількістю гольових моментів і не могла не сподобатися вболівальникам. Команди продемонстрували достойний футбол і прагнули тільки перемоги. До перерви більше м’ячем володіли іршавці. Утім, хороші моменти виникали біля обох воріт. Десь, можливо, більше реальних нагод відзначитися було в гостей. Але в цілому суперники справді постали нарівні.

Після перепочинку настала черга результативних стандартів від «Сокола». Представник Холмківської ТГ досить жваво розпочав другий відрізок матчу й невдовзі подачу з кутового замкнув кращий у складі господарів Едгард Русин. Проходить іще якийсь час, і він же реалізував одинадцятиметровий – 2:0. Надалі команди діяли на зустрічних курсах. Та час потроху минав, а рахунок не змінювався. Однак за 11 хвилин до завершення основного часу на потужний удар поблизу лінії штрафної наважився Олексій Остафійчук, який вийшов на заміну, – 2:1. Інтрига загострилася. Суперники ефективно ввели свіжі сили. І надалі, хоч начебто часу лишалося небагато, чудових нагод для взяття воріт не бракувало. Зокрема, мали шанси Михайло Батрин та Євген Машіка у бужорців (забракло влучності з близької відстані) та Максим Максимець, небезпечний удар якого буквально в останній момент устиг заблокувати оборонець-візаві. Отож рахунок не змінився. Є перша звитяга в «Сокола».

Після 3 туру «Севлюш» зміцнив лідерство, а тячівці завдяки мінімальній звитязі над вишківцями посідають друге місце. У решти команд по 3 очки, тож питання аутсайдера на старті чемпіонату повністю умовне.

Фото Олексій МАТРУНИЧ, ФК «Севлюш» (Виноградів)