Огляд матчів. Чемпіонат області. Вища ліга. 2 тур

Результативно, несподівано, із гостьовою ефективністю.

ФК «Вишково» – ФК «Сокіл» (Холмківська ТГ) – 2:0 (юнаки – 0:1)

Голи: Дмитро Жуков, 38; Тимофій Фенинець, 88.

Попередження: Ярослав Бучок, 57; Арман Апіян, 80; Михайло Томишин, 82; – Ільков Ярослав, 23; Михайло Дудаш, 29; Олександр Якимець, 30; Мирослав Скрип, 82; Едгард Русин, 83.

Очевидно, після успішної гри із «Севлюшем» та тримаючи в голові рахунок стартового матчу «Медея» – «Вишково», «Сокіл» дещо переоцінив себе та недооцінив суперника. Господарі ж, дозаявивши ще й трьох гравців із рахівських «Карпат» (Івана Микуличинського, Василя Титора та Юрія Яремчука) навпаки, з усією серйозністю поставилися до візаві, теж дебютанта турніру, який дав бій чемпіонові області.

Отож вишківці зібралися, зіграли сконцентровано, що й призвело до двох голів. Спочатку Дмитро Жуков реалізовував пенальті. Забити не вдалося, але на добиванні був точним. 1:0. А в кінці зустрічі, коли «Сокіл» намагався врятувати матч, представники Хустщини здійснили контратаку, яка й призвела до взяття воріт Тимофієм Фенинцем та до їх першого виграшу в чемпіонаті.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 2:5 (1:7)

Голи: Петро Кляп, 68; Андрій Ломага, 81 – Андрій Пуканич, 5, 24; Михайло Реплюк, 13+; Михайло Чедрик, 39, 86.

Попередження: Іван Веждел, 45; Антон Береш, 78 (обидва – «Севлюш»).

У першом таймі ініціативою володіли виноградівці. Це й призвело до двох швидких голів. Один із моментів гості реалізували завдяки пенальті. Утім, неприємності для господарів на цьому не завершилися. До перерви «Севлюш» іще двічі відзначився.

У другому таймі за рахунок здійснених замін «Бужора» покращила свою гру. Наслідком цього стали два забиті м’ячі. Постаралися Петро Кляп та Андрій Ломага. Іршавці могли ще розписатися у воротах суперника, однак не реалізували створені моменти. А ось гості наприкінці зустрічі своїм шансом скористалися й оформили більш ніж комфортну для себе перемогу. Слід зазначити, що авторами її стали насамперед головні атакувальні сили «Севлюша» в особі тренера-гравця Адріана Пуканича, Михайла Реплюка та Михайла Чедрика.

ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – СК «Тячів» – 1:5 (1:0)

Голи: Руслан Соскида, 60 – Василь Манжос, 7; Михайло Лозинець, 22, 53, 64; 86.

Попередження: Вадим Селещук, 73; Олександр Аксьонов, 85 – Андрій Мерцин, 19; Михайло Лозинець, 84.

Цікава гра, і доволі несподіваний результат. Гості відзначилися швидким голом, а в середині тайму розвинули успіх. Відтак, спираючись на прийнятний для себе хід поєдинку, діяли відповідно до рахунку. Прагнення ж «Медеї» переламати хід двобою успіху не дали. До того ж окремі з голів стали наслідком грубих помилок у захисті. А в підсумку доволі неочікувана перемога гостей – із великим рахунком. Притому покер оформив Михайло Лозинець і поповнив «Клуб бомбардирів імені Віталія Лофинця», тобто список тих голеадорів краю, у кого на рахунку 100 й більше забитих м’ячів. А саме – 103. Єдина втіха для «Медеї», що відзначився й Руслан Соскида, на рахунку якого вже 323 голи. А це новий рекорд за всю історію закарпатських бомбардирів.

Другий тур подарував цілий парад несподіваних результатів. Загалом із перших турів уже стає зрозуміло, що нас очікує неймовірно цікавий чемпіонат…

Фото Олексій МАТРУНИЧ, ФК «Севлюш» (Виноградів)