Футбольна Берегівщина: огляд ігор 4 туру Благодійного турніру – Зимова першість

18.03.2024 - 10:59

У неділю, 17 березня, відбулись ігри 4 туру Благодійного турніру – Зимова першість Берегівського району з футболу на підтримку воїнів ЗСУ.

ФК «Севлюш-юнаки» (Виноградів) – ФК «Перехрестя» – 5:5

Гра вийшла багатою на голи, напруженою і бойовою. Підопічні Юрія Чонки з перших хвилин пішли в атаку і першими відкрили рахунок. На 6 хвилині взяттям воріт відзначився Владислав Загреба. Він же на 11-й відзначився вдруге. Здавалося, що у «Перехрестя» шансів нема. Проте, вони здаватися не збиралися. На 14 хвилині Степан Сігетій скоротив рахунок. Але юні виноградівці продовжували домінувати на полі і, завдяки влучності Олексія Долголенка, на 26-й та 29 хвилині повели в рахунку 4:1. І тут учергове нагадав про себе кращий нападник минулорічного чемпіонату Степан Сігетій, який завдяки взяттям воріт, на 32 хвилині скоротив рахунок 2:4.

З початком другої половини гри краще виглядали футболісти з Перехрестя. І знову спритний Степан Сігетій на висоті. На 39 хвилині робить хет-трик, а на 52-й зрівнює рахунок. На 63 хвилині Янош Кіш виводить «Перехрестя» уперед 5:4. Здавалося, перемога. Але юний Максим Густа на 66 хвилині зрівнює рахунок на нічийний.

ФК «Сільце» – ФК «Кідьош» – 2:2

Для Кідьоша, який всі попередні ігри програв, цей поєдинок не мав турнірного значення. Адже шанси потрапити до трійки призерів втрачені. Проте команда вийшла на футбольне поле і зуміла гідно зіграти. У футболістів Сільця була мотивація отримати перемогу і поборотися за нагороди у Зимовій першості. Саме вони і домінували у першій половині гри, про що свідчить і результат першої половини. 2:0 на їх користь. На 25 хвилині рахунок відкрив Василь Кинів, а на 34-й Михайло Кинів його подвоїв.

Чи команда зарано повірила в перемогу, чи футболісти Кідьоша, граючи останню гру першості, вирішили довести, що вони не хлопчики для биття, але в другій половині вони зуміли вирівняти результат, завдяки влучності на 49 хвилині Ромео Кноблоха та на 62-й Томаша Іллейша. У результаті бойова нічия 2:2.