Футбольна Берегівщина: огляд ігор 1 туру Благодійного турніру – Зимова першість

26.02.2024 - 12:34

У неділю, 25 лютого, стартував Благодійний турнір – Зимова першість Берегівського району з футболу на підтримку воїнів ЗСУ.

Участь у змаганнях беруть п’ять колективів. Ігри проходили на стадіоні «Пластмасовик» у Виноградові та стадіоні села Перехрестя.

ФК «Сільце» – ФК «Севлюш-юнаки» (Виноградів) – 2:6

Передбачити результат гри було важко. Адже обидва колективи є дебютантами змагань серед аматорів району. «Сільце» минулого року виступало в чемпіонаті Іршавщини, а юнаки «Севлюша» – в обласному чемпіонаті.

Участь у першості команди із Сільця стояла під загрозою. Колектив зібрався і вирішив брати участь у Зимовій першості буквально напередодні гри. Юнаки «Севлюша» до тренувань приступили одразу після новорічних свят. Це і зіграло ключову роль у результаті протистояння на футбольному полі.

Першими відкрили рахунок футболісти із Сільця. На 13 хвилині відзначився Олександр Говді. На 19 хвилині, завдяки результативній грі Михайла Киніва, команда з Іршавщини подвоїла рахунок 2:0.

І, як з’ясувалося згодом, це все на що спромоглися футболісти «Сільця». Фізичних кондицій надалі забракло, а юні футболісти «Севлюша» домінували на полі. Ще до перерви, завдяки результативності Сергія Кутняка та Арсена Гала, рахунок зрівнявся. Друга половина гри пройшла за повної переваги виноградівців, які забили у ворота суперників ще чотири гола. Відзначилися Ярослав Попович, Сергій Кутняк та двічі Олексій Домоленко.

ФК «Спарта» (Берегово) – ФК «Кідьош» – 3:0

Ця гра із різних причин стояла під загрозою. Головна причина – кадрові проблеми у ФК «Кідьош». Але треба віддати належне керівнику команди Бейло Дерцені. Команда під його керівництвом вийшла на футбольне поле і зіграла. Домінували на футбольному полі футболісти з Берегова. У складі яких виступає багато досвідчених футболістів, які мають досвід ігор у змаганнях вищого рівня. Рахунок 21 хвилині відкрив у складі берегівців Даніель Мазурна.

У другій половині гри берегівці продовжували домінувати і завдяки влучності Романа Огара на 55 хвилині подвоїли рахунок. А на 61-й Володимир Ярощук довів рахунок до розгромного – 3:0.