ФОТО. Огляд матчів. Першість області. Перша ліга. 14 тур. Результативне завершення

15.10.2023 - 20:45

Останні цьогорічні матчі завершилися результативно.

ФК «Лідер (Сторожниця) – ФК «Заріччя» – 2:1 (1:0)

Голи: Андрій Надич, 43; Антон Станко, 61 – Михайло Батрин, 39.

Попередження: Максим Черних, 26; Юрій Микульця, 52; Максим Грачов, 75; Роман Лапчак, 85 – Віталій Фірка, 11.

Рівне суперництво. Команди, позбавлені якихось високих турнірних стимулів, грали у своє задоволення. Усе ж відчувалося, що господарі більше хотіли перемогти, щоб наздогнати за очками вишківців. І перемогу «Лідерові» принесла заміна, яка виявилася результативною…

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – ФК «Сокіл» (Холмівська ТГ) – 3:3 (1:3)

Голи: Назар Войцеховський, 8; Любомир Вербовські, 62; Ростислав Ганькович, 76 – Іван Скунзяк, 59; Іван Корпош, 71; Валентин Павлик, 81.

Попередження: Дмитро Галич, 44; Назар Войцеховський, 80 (обидва – «Зірка-SPAR»).

Цікава й результативна гра, у якій значною мірою долю матчу вирішували контратаки та заміни.

Кінчешці вийшли на поле фактично другим складом і вже пропустили в дебюті зустрічі. Утім, до перерви рахунок матч так і не змінився. А після перепочинку гості додали завдяки вдало проведеним замінам. Невипадково відзначалися саме гравці «Сокола», котрі вийшли на поле в другому таймі. Утім, «Зірка-SPAR» зуміла протиставити достроковому срібному призерові першості вдалу контратакувальну гру. У підсумку – результативна й бойова нічия 3:3.

ФК «Білки» – ФК «Вишково» – 5:2 (4:5)

Голи: Михайло Фалес, 7; Адріан Мігалко, 53, 73, 79; Рудольф Петер, 80 – Дмитро Жуков, 13, 60.

Попередження: Рудольф Петер, 56 – Михайло Попович, 21; Михайло Томишин, 43.

Вилучення: Михайло Томишин, 59 (друге попередження).

Хороша гра зі своїм у ній зламом. Першими відкрили рахунок господарі, однак гості швидко відновили баланс. Відтак «Білки» могли подвоїти результат, але на 21 хвилині Рудольф Петер не реалізував пенальті. Отож нічия на перерву.

Після перерви команди доволі швидко обмінялися голами. 2:2. Утім, вилучення в складі «Вишкова» та підсилення гри в другій половині другого тайму суперником призвели до впевненого виграшу господарів.

ФК «Мукачево» – ФК «Перечин» – 6:1 (3:0)

Голи: Євген Машіка, 3; Володимир Бабич, 22, 33; Мирослав Бундаш, 75; Михайло Хміль, 79, 87 – Арсен Вогар, 84.

Попередження: Юрій Продан, 21 («Перечин»).

У матчі лідера й аутсайдера тотальну перевагу мали господар. Як наслідок, реалізували її в шість голів. Отож чемпіонський титул мукачівці оформили на мажорній ноті. Слід також відзначити, що в складі мукачівців було два дублі (їх оформили Володимир Бабич та Михайло Хміль). А крім забитого м’яча на старті зустрічі Євгеном Машікою відзначився також тренер-гравець Мирослав Бундаш, котрий вийшов на заміну.

Окремо слід подякувати «Перечину». Насамперед тому, що взагалі його футболісти прибули на матч, хоч розуміли, що суперник у них надсерйозний (а могли, до прикладу, вигадати якусь причину й просто не поїхати на поєдинок). Відповідно вийшовши на поле, не зіпсували настрою чемпіонові першості продемонстрували справжній спортивний принцип. А ще гості до кінця грали, не опустили рук і таки відзначилися голом престижу.

***

Останній тур видався результативним. Відчувалося, що учасники, навіть позбавлені турнірних мотивацій, хотіли завершити сезон забитими голами. У кого як уже виходило, але забивали всі колективи… А одразу після завершення змагань відзначили призерів першості, із чим ми теж вітаємо клуби-тріумфаторів сезону! Зокрема, у Мукачеві вручили нагороди дорослій команді за перше місце, а та юнацькій – за третє.