Огляд матчів. Чемпіонат області. Вища ліга. 12 тур. Пристрасно й напружено

ФК «Будівельник» (Ужгород) – СК «Вільхівці» – перенесено

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – 1:2 (юнаки – 0:0)

Голи: Василь Титор, 49+ – Олександр Кобеляш, 36; Едгард Русин, 73.

Попередження: Йосип Пайдич, 75 – Євген Мукомел, 75; Мирослав Бабяк (тренер), 75.

Ще одна гра, у якій командам не соромно за неї. Безкомпромісність, націленість на результат, намагання контролювати м’яч на кожному клаптику поля стали вагомими штрихами до характеристики цього матчу. Як уже в кого виходило, то інша справа. Але перемога дійсно в зустрічі далася нелегко. Її здобула третя команда поточного чемпіонату. Після кутового у виконанні гостей воротар «Карпат» вибив м’яч, але шкіряний затримався в штрафній. «Медея» продовжила атакувати й свого досягла. 0:1 у зустрічі. Гол додав упевненості гостям, вони контролювали шкіряного й пішли на перерву проміжними переможцями.

Тільки розпочався другий тайм, атака господарів, арбітр побачив фол на Іванові Микуличинському в штрафній площі суперника. Пенальті. «Карпати» зрівняли рахунок. Та все ж на класі своїх гравців представник Ужгородщини зумів вирвати перемогу.

СК «Тячів» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:2 (0:2)

Голи: Михайло Чедрик, 1; Адріан Пуканич, 90+4.

Попередження: Роланд Шольц, 62; Олександр Антошин, 86 – Валентин Великий, 27; Євген Русин, 58; Михайло Чедрик, 80; Михайло Реплюк, 84.

Можна лише уявити, які напруження та хвилювання були в матчі, коли вже на першій хвилині в зустрічі було відкрито рахунок, а остаточно доля поєдинку стала відомою тільки на четвертій компенсованій хвилині. Тим і цікавий футбол! А в конкретному поєдинку він ще запам’ятався справжнім дербі, бажанням команд досягти результату. Та переможцем у двобої може стати хтось один. І ним виявився «Севлюш», котрий, схоже, зробив висновки з домашньої поразки з основним конкурентом.

Тур видався неповним, але зіграні матчі за своєю напругою, пристрастю вже сповна виправдали його надії. Перемога дозволила виноградівцям зміцнити лідерське становище й значно підвищити шанси на чемпіонський титул, а «Медея» так само поки щонайменше гарантує собі третє місце.

Фото Олексій МАТРУНИЧ, ФК «Севлюш» (Виноградів)