Огляд матчів. Чемпіонат області. Вища ліга. 10 тур. Розгромні виграші з нічиєю вперемішку

18.09.2023 - 07:22

Сьогодні було завершено програму 10 туру трьома поєдинками (нагадаю, що поєдинок СК «Тячів» – ФК «Вільхівці» закінчився посеред тижня – 1:0 (юнаки – 0:2).

СК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) – ФК «Будівельник» (Ужгород) – 5:1 (юнаки – 0:1)

Голи: Руслан Зінаков, 19, 23, 34; Володимир Гончаров, 38; Олег Чаплян, 78 – Микита Немецков, 58.

Попередження: Михайло Дудаш, 55; Мар’ян Січка, 71.

Цікава гра, у якій, мабуть, рахунок, не за грою. Скажімо, у другому таймі воротар «Марамуреша» упродовж хвилини (!) нейтралізував три моменти, створені суперником. З іншого боку, клас гравців «Марамуреша», попри виступи на всеукраїнській арені, дозволяв команді достатньою мірою реалізовувати створене (особливо в першому таймі), а гостям десь бракувало зіграності, колективної дисципліни та заважало перетримування м’яча, хоч «Будівельник» теж продемонстрував хороший футбол. Утім, господарі були кращими. Далися взнаки й два доволі швидко забиті м’ячі командою з Тячівщини. Відзначити слід також хет-трик Руслана Зінакова, який після цього матчу став одним із кращих бомбардирів чемпіонату.

ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – ФК «Бужора» (Іршава) – 0:0 (7:0)

Попередження: Володимир Лисаченко, 41; Микита Гальчак, 77 – Ярослав Томашовські, 31; Василь Зан, 41; Генріх Мкртичян, 44; Річард Шольц, 51.

Обидві команди серйозно налаштувалися на матч, свідченням чого й став нічийний рахунок 0:0. Гра дійсно була рівною, але все ж гості були десь навіть ближчими до перемоги. Зокрема, у першому таймі вихід віч-на-віч у «Бужори» нейтралізував голкіпер господарів Юрій Славік.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – СК «Карпати» (Рахів) – 5:1 (6:2)

Голи: Михайло Реплюк, +24, +45; Адріан Пуканич, 36; Чонка Юрій, 66; Михайло Чедрик 90+1 – Юрій Яремчук, 43.

Попередження: Василь Вашкеба, 19; Євген Русин, 55; Сергій Яцкулинець, 72 – Владислав Пінковський, 24, Юрій Микуличинський, 45; Іван Микуличинський, 45+1; Дмитро Гондзюк, 61

У протоколі також зазначено, що після матча представник команди СК «Карпати» (Рахів) погрожував фізичною розправою арбітру матчу.

Останнім часом «Карпатам» щось не складається в грі із «Севлюшем». І хоч вони краще зіграли на виїзді, ніж удома (більше того, відзначилися в гостях голом), усе ж виноградівці на класі гравців здобули впевнену перемогу над рахівцями й у другому колі.

Футбольна логіка цього разу фактично спрацювала. Адже фаворити свої перемоги здобули. Можливо, очікувався більше триочковий успіх «Медеї», але іршавці в другому колі демонструють хорошу гру. Звідси і нічия бужорців на виїзді не постає такою вже сенсацією. У турнірній таблиці поки кардинальних змін немає. А на її олімпі – двовладдя: і «Севлюш», і «Тяів» мають однакову кількість очок.