ФОТО. Огляд матчів. Чемпіонат області. Вища ліга. 9 тур. Парад результатів із… вилученнями

10.09.2023 - 22:27

Матчі 9 туру у вищій лізі подарували цікаві результати.

СК «Карпати» (Рахів) – СК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) – 2:1 (юнаки – +:-)

Голи: Василь Титор, 25, 43 – Нікіта Похил, 76.

Попередження: Василь Титор, 57; Іван Микуличинський, 82; Костянтин Гуцул, 85; Юрій Бойчук, 90+1 – Андрій Ваврик, 19; Владислав Бурусенцев, 24; Володимир Гончаров, 36; Руслан Зінаков, 60; Іван Боднарук, 90+1.

Вилучення: Дмитро Ульянко, 67 (за нецензурні висловлювання на адресу арбітрів).

«Марамуреш» тільки завершив домашню гру в чемпіонаті України, як тут же вирушив до Рахова. І хоч в основі вийшла більшість тих гравців, хто був на заміні в зустрічі з «Колосом», це не завадило гостям створити чимало гольових моментів. Проте з реалізацією не склалося – особливо постарався воротар господарів. А ось «Карпати» діяли за принципом якості: максимально реалізувати створене. І свого досягли.

Після перерви «Марамуреш» намагався врятувати поєдинок. Навіть з урахуванням того, що діяв у меншості – після вилучення Дмитра Ульянка. І один гол таки після подачі кутового вдалося організувати. Та цього виявилося замало навіть для нічиєї – отож мінімальна перемога «Карпат».

ФК «Бужора» (Іршава) – СК «Тячів» – 2:1 (юнаки – 2:0)

Голи: Річард Шольц, 50; Віталій Хайнас, 89 – Вадим Волошинський, 73.

Попередження: Ярослав Томашовські, 21; Василь Росул, 76 – Василь Манжос, 45; Олександр Бурда, 57.

Виїзна поразка 0:5 у першому колі неабияк налаштовувала «Бужору» на гру з одним із лідерів. І поєдинок господарям удався. Хоч перемога над серйозним суперником вийшла нелегкою.

До перерви команди шукали підступів до воріт один одного, але безрезультатно. А ось тільки розпочався другий тайм, у «Бужори» відзначився Річард Шольц.

Згодом у тячівців спрацювала заміна, і Вадим Волошинський відновив рівновагу. Та в іршавців теж лава запасних виявилося результативною. Наприкінці зустрічі Віталій Хайнас таки приніс перемогу своїй команді.

ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – ФК «Будівельник» (Ужгород) – 1:1 (4:2)

Голи: Іван Капустей, 59 – Мар’ян Січка, 61.

Попередження: Іван Марюхнич, 60 – Сергій Шоляк, 17; Євген Лукіяник, 69.

Вилучення: Владислав Микуляк, 78 (за вживання непристойних, образливих та нецензурних слів на адресу арбітра).

Бойова гра з мінімальною кількістю моментів, але які команди використали сповна. До перерви суперники діяли в середньому темпі – далася взнаки спека. Однак сконцентровано та злагоджено. Особливо в захисті. Як наслідок, загострень біля воріт, які б «тягнули» на стовідсоткові, практично не було. М’яч більше контролювала «Медея», а «Будівельник» упевнено почувався, граючи й другим номером. Логічні 0:0.

Після перерви обидва колективи додали в швидкості. Особливо помітно ужгородці. Вони вирівняли гру щодо контролю над м’ячем. Та загострення стали з’являтися з обох боків. І зрештою, «Медея» повела в рахунку після атаки, яку завершив доволі активний на фланзі впродовж матчу та кращий бомбардир клубу Іван Капустей.

Утім, не встигли номінальні господарі як слід насолодитися успіхом, як тут же відповідь «Будівельника». Удар під поперечину Мар’яна Січки з умовно середньої відстані виявився настільки невідпорним, наскільки красивим і точним – 1:1.

Далі вирішив порозмовляти з арбітром (і навіть трішки поштовхатися) Владислав Микуляк – «нарозмовлявся» до червоної картки. У «Медеї» з’явилося більше вільного простору. Однак «Будівельник» і не думав закриватися та догравати поєдинок. Практично до завершення зустрічі (хоч часу лишалося й небагато) команди провели в обопільних атаках. Але старання на старання дали рівність. Обидва клуби надалі так і не відзначилися, отож рахунок 1:1 зберігся. Закономірна нічия.

Фото дорослих команд

Фото юнацьких команд

СК «Вільхівці» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 2:1 (2:6)

Голи: Богдан Кіреєв, 53; Максим Минайленко, 83+ – Михайло Реплюк, 9+.

Попередження: Максим Кучеренко, 11 – Валентин Великий, 56; Іван Веждел, 90.

Вилучення: Максим Кучеренко, 90+3.

У першому таймі краще діяли гості, хоч моменти створювали обидва колективи. Зокрема, в одній із перших атак господарів Владислав Клочан влучив у поперечину. Але тут же не забарилася відповідь «Севлюша»: пенальті, який реалізував Михайло Реплюк.

У другому таймі «Вільхівці» діяли краще, що й позначилося на результаті. Спочатку Богдан Кіреєв зрівняв рахунок, а потім 11-метровий уже пробивали господарі. Максим Минайленко не схибив і вивів свою команду вперед. Кінцівка зустрічі пройшла в атаках виноградівців. Вони всіма силами намагалися врятувати гру. Влучили навіть у поперечину. Та з фінальним свистком – вольова перемога команди з Тячівщини.

Навряд чи можна констатувати, що маємо парад сенсацій. Але парад результатів дійсно вражає. Особливо з урахуванням того, що всі лідери втратили очки. Підсумки матчів свідчать, що в нас буде неймовірне за суперництвом друге коло. І хто де втратить залікові бали, а хто набуде, можна тільки гадати…