Футбольна Берегівщина: огляд фінальної гри Кубку району

27.08.2023 - 05:27

24 серпня на стадіоні «Дружба» відбулася фінальна гра Благодійного турніру «Кубок Берегівського району з футболу-2023» на честь воїнів ЗСУ за сприяння ГО «Міжнаціональна ліга захисників України».

У фіналі зустрічались ФК «Правий Берег – Спарта» (Берегово) та ФК «Зірка» (Онок). Перед стартом матчу присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів ЗСУ та пролунав гімн України. Відтак розпочався поєдинок.

Із перших хвилин активнішими були футболісти з Онока. Їх швидкі атаки змушували помилятися захист берегівців. Це призвело до гола. На 20 хвилині відзначився Юрій Козуб. Через кілька хвилин «Зірка» знову мала стовідсоткову нагоду для взяття воріт, але нападник не влучив у ворота з близької відстані. Поступово гра вирівнялася, а згодом ініціативою заволоділи берегівці. І на 31 хвилині Іван Сливка зрівняв рахунок. А наприкінці першої половини гри Роман Огар вивів правобережців-спартівців уперед – 2:1.

У другій половині зустрічі на полі домінувало гостре суперництво. Обидва колективи прагнули перемоги, намагаючись загрозливо атакувати. А на 80 хвилині Роман Огар провів третій м’яч у ворота. Здавалося, поєдинок так і завершиться. Однак футболісти з Онока не зупинилися, великими силами йшли в напад, намагаючись урятувати становище. І на 90 + 3 Юрій Яцкулинець відзначився красенем-голом, влучивши у верхній кут воріт. Та на більше забракло часу. Фінальний свисток зафіксував перемогу команди з Берегова – 3:2.

Після завершення гри голова асоціації футболу Олександр Чегіль привітав учасників фіналу та вручив подяки керівнику ГО «Міжнаціональна ліга захисників України», яка є спонсором турніру, Юрію Дувалку, секретарю асоціації, офіцеру Збройних сил України, який приїхав на кількаденну відпустку з передової, Андрієві Данильчуку. З особливими оваціями відбулося нагородження подякою офіцера ЗСУ, який із перших днів повномасштабного вторгнення агресора перебуває на захисті держави, перебуваючи в «Азові», людину, яка протягом семи місяців відчула, що таке російське пекло й вистояла, проявляючи мужність і героїзм. До речі, проходячи службу в лавах війська, грає у футбол, гравець ФК «Зірка» (Онок), чемпіон ДЮФЛ Закарпаття 2010 року Іван Стройчак.

На церемонії нагородження, яку проводили голова районної асоціації Олександр Чегіль, секретар асоціації Андрій Данильчук та керівник ГО «Міжнаціональна ліга захисників України» Юрій Дувалко, були нагороджені призами кращі гравці фіналу Микола Міщенко та Юрій Яцкулинець. Футболісти Онока були відзначені медалями та дипломом, а переможець Кубка ФК «Правий Берег – Спарта» медалями, дипломом та кубком.