Огляд матчів. Чемпіонат області. Вища ліга. 7 тур. Перемагали і господарі, і гості

25.06.2023 - 22:41

Не обходилося без пенальті, вилучень і… погроз. Хоч загалом тур видався спокійним.

№25. СК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) – ФК «Вільхівці» – 0:1 (юнаки – 0:1)

Голи: Максим Минайленко, 68.

Попередження: Ілля Юрченко, 29; Василь Фуцур, 38; Павло Сарбєй, 84 – Іван Цуркан, 38; Павло Мілєсін, 42.

Тячівське дербі вдалося. Команди продемонстрували безкомпромісний футбол. Обидва суперники знали силу один одного, тому грали обережно. Через це по-справжньому гольових моментів виникало не так багато. Зрештою, на 75 хвилині гості відкрили рахунок. Невдовзі могли його й подвоїти, але вихід двох гравців нейтралізував воротар Владислав Логовський. Утім, «Вільхівці» зуміли здобути нелегку виїзну вікторію.

№26. СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Бужора» (Іршава) – 2:1

Голи: Роман Лазарчук, 32; Іван Ільчук, 60+ – Іван Качур, 75.

Попередження: Андрій Футинський, 39 – Андрій Ломага 37; Віктор Трачук, 48.

Через похорони загиблого воїна ЗСУ матч у Рахові зіграли дещо пізніше. Відповідно не змогли позмагатися юнаки, а гру дорослих розпочали із хвилини мовчання. У першому таймі домінували господарі й зуміли відзначитися голом. Після перерви «Карпатам» удалася ще одна результативна атака – 2:0. Відтак горяни трохи підсіли, і бужорці скоротили відставання в рахунку. Лишалося не так багато часу, щоб відновити рівновагу. А що господарі цього не дозволили зробити, то й здобули нелегку, однак перемогу.

№27. ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Будівельник» (Ужгород) – 9:1 (1:2)

Голи: Михайло Чедрик, 19; Адріан Пуканич, 23, 62, 79; Юрій Чонка, 61; Сергій Лукулинець, 66, 67, 72; Антон Береш, 84 – Владислав Турецький, 57.

Вилучення: Максим Харін, 14 («Будівельник») – позбавлення команди суперника очевидної гольової можливості.

У першому таймі гості чинили доволі серйозний опір господарям. Це при тому, що «Будівельник» уже на 14 хв. грав у меншості – за порушення правил було вилучено голкіпера. І все ж 0:2 для представників обласного центру. Утім, другий відрізок гри ужгородці теж добре почали, скоротивши відставання в рахунку на початку «сорокап’ятихвилинки». А далі «Севлюш» почав виконувати танець перемоги. Пропустивши наступні два голи, гості посипалися й за 22 хвилини 7 разів виймали шкіряного із сітки. Особливо слід відзначити хет-трики Адріана Пуканича та Сергія Лукулинця. До речі, перший із них три дні тому мав 40 років, отож гучно відзначив ювілей на футбольному полі. А другий вийшов на заміну й за 6 хвилин теж тричі розписався у воротах суперника.

№28. ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – СК «Тячів» – 2:1 (5:0)

Голи: Валерій Роля, 9; Віталій Медведєв, 90+3 – Михайло Лозинець, 90+1.

Попередження: Володимир Лисаченко, 21; Євген Мукомела, 42; Іван Капустей, 81 – Олександр Русин, 16; Дмитро Антошин, 36; Роланд Шольц, 44; Ярослав Ільков, 54; Ігор Кладов, 75; Євгеній Солонина, 81; Юрій Пахомов, 90+3.

Матч, як і очікувалося вийшов непростим. А за видовищністю, – одним із найкращих. До перерви «Медея» краще діяла. Як наслідок, відзначилася швидким голом і стала проміжним переможцем. До середини тайму госопдарі теж доволі активно діяли. А далі тячівці стали більше розуміти, що так зустріч можна й програти. Усе ж вирішилося в компенсований арбітром час. Можна зрозуміти спочатку радість тячівців, які, удавшись до навали, відновили перевагу на першій доданій хвилині. А потім і розчарування, оскільки вже зовсім перед фінальним свистком пропустили м’яч після пенальті, призначеного за порушення правил воротарем.

«Медея» ж провела два хороші останні матчі з найкращими командами. І якщо із «Севлюшем», як кажуть, не судилося, то в цій зустрічі зуміла відібрати очки в лідера. До того ж стала поки єдиною командою, кому це вдалося. Стан гостей можна зрозуміти. У декого ж, так би, мовити, навіть зашкалювало. Принаймні про це свідчить запис в офіційному рапорті арбітрів: «Після закінчення гри в підтрибунному приміщенні гравець № 20 гостей Євгеній Солонина неодноразово вів себе агресивно, погрожуючи фізичною розправою в грубій нецензурній формі».

Більшість матчів відбулися в напруженому протистоянні, але й маємо переконливу перемогу виноградівців. Звісно, слід виокремити й вікторію «Медеї». Це загострює суперництво за медалі. А звитяга рахівців допомогла міцніше закрутити спіраль конкуренції і внизу турнірної таблиці.