Огляд матчів. Чемпіонат області. Вища ліга. 6 тур. Хороша гра, матчі-інтриги

18.06.2023 - 21:28

У сьогоднішніх матчах господарі здобули три перемоги з чотирьох.

№21. СК «Тячів» – СК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) – 4:2 (юнаки – 2:0)

Голи: Євгеній Солонина, 38 (автогол), 42; Дмитро Антошин, 47+, 50; Василь Манжос, 55 – Руслан Зінаков, 62+.

Попередження: Сергій Чигур, 52; Андріан Бабич, 57; Ярослав Ільков, 66; Олександр Дністянський, 80; Олександр Шимон, 90+2 – Владислав Бабкін, 24; Ігор Колчугін, 46; Руслан Зінаков, 89.

Цікава й змістовна гра з участю обох команд. До того ж вони порадували хорошою результативністю. Перший тайм був доволі рівним. Наприкінці його Євгеній Солонина спочатку відзначився у свої ворота, але швидко реабілітувався. Тож 1:1 на перерву. На другий тайм сконцентрованішими вийшли господарі й упродовж 8 хвилин відзначилися трьома голами: дубль на рахунку Дмитра Антошина (зокрема він реалізував і пенальті), а ще один гол в активі Василя Манжоса. Невдовзі гості змогли сквитати один м’яч. Свій шанс з 11-метрового використав і Руслан Зінаков.

Далі на полі тривали гойдалки. Утім, до взяття воріт вони не призвели. Отож результативна вікторія «Тячева» – 4:2. Команда продовжила гру без втрати очок.

№22. ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:1 (1:0)

Голи: Руслан Гогерчак, 84.

Попередження: Вадим Селещук, 5; Богдан Зуб, 90; Олександр Кобеляш, 90+3 – Антон Береш, 45; Михайло Керечан, 71; Іван Веждел, 90+1.

Рахунок відображає всю напругу, яка тривала в матчі до фінального свистка. Команди добре вивчили одна одну, неодноразово зустрічалися, тому відповідально поставилися до гри. Тим паче, що на поле виходили бойовими складами. Як наслідок, у першому таймі було багато суперництва за м’яч, пресингу, активної зустрічі суперника на підступах до власної штрафної площі. А з цим виникали тільки… напівмоменти. Отож закономірні 0:0 до перерви.

У другому таймі гостроти в протистоянні побільшало. Спочатку Віталій Медведєв мав хорошу нагоду, але пробив мимо. А далі атакувальний запал перехопив «Севлюш», притому впевнено збільшуючи натиск. На 53 хв. дуже хороший удар Адріана Пуканича нейтралізував Юрій Славік. За кілька хвилин їх дуель знову виграє страж воріт «Медеї» – «постріл» під поперечину був надзвичайно підступним. Далі Михайло Реплюк пробиває прицільно, але вище. Невдовзі чергова пожежа в штрафній господарів, та оборонці-візаві спільно зі своїм голкіпером успішно її гасять. І так тривало до 84 хвилини. «Севлюш» отримав право на виконання чергового штрафного. Узявся пробивати Юрій Чонка. І якщо перед цим хороший момент утілити в гол він не зміг, то тепер взяттю воріт неабияк посприяв. М’яч зі «стандарту» відправив запаморочливою траєкторією. «Медея» на виконання штрафного зреагувала, але на добивання встиг Руслан Гогерчак – 0:1.

Команда з Оноківської ТГ прагнула відігратися, але часу лишалося обмаль. Мінімальна перемога виноградівців.

№23. СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Будівельник» (Ужгород) – 4:1 (0:2)

Голи: Іван Ільчук, 11, 28+; Іван Микуличинський, 30; Серій Демедюк, 53 – Руслан Соскида, 60.

Попередження: Микола Вішован, 14; Василь Титор, 65; Микола Гаць, 71; Іван Ільчук, 78 – Василь Беца, 23; Сергій Шоляк, 62.

Вилучення: Мирослав Скрип, 44 (за позбавлення суперника гольової можливості; «Будівельник»).

Господарі видали чудовий атакувальний перший тайм. А на другий вийшли ще й у більшості. Відтак, діючи відповідно до рахунку, переможно завершили гру. «Будівельник», утім, діючи в меншості, усе ж відзначився голом престижу.

№24. ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Вільхівці» – 1:0 (0:2)

Голи: Василь Зан, 13.

Попередження: Едуард Ковтанюк, 23; Андрій Ломага, 76 – Іван Цуркан, 23; Владислав Лєсунов, 45.

У першому таймі іршавці доволі змістовно діяли, агресивно відбирали м’яч, наполегливо атакували. І хоч не змогли багато реалізувати, та все ж рахунок відкрили.

Після перерви господарям забракло фізичних сил, довелося більше захищатися. Однак команда робила це грамотно, не давала «Вільхівцям» розгорнутися біля своїх воріт і в підсумку зуміла зберегти переможний для себе результат.

6 тур подарував яскраві матчі. Слід відзначити подальшу безпрограшну серію тячівців, вольову перемогу виноградівців, вікторію іршавців над сильним суперником та перший (і розгромний виграш) «Карпат».