Огляд матчів. Чемпіонат області. Вища ліга. 5 тур. «Тячів» – одноосібний лідер чемпіонату Закарпаття!

11.06.2023 - 21:11

Було зіграно всі 4 матчі. І результати доволі цікаві.

№17. ФК «Бужора» (Іршава) – СК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) – 2:1 (юнаки – 2:1)

Голи: Василь Зан, 44, 82 – Руслан Зінаков, 49.

Попередження: Василь Росул, 52; Віктор Трачук, 72 – Руслан Зінаков, 25; Єгор Мазанко, 35; Михайло Абрамов, 60; Владислав Бабкін, 65; Ігор Кольчугін.

Вилучення: Єгор Мазанко, 60 (друге попередження).

Цікаве й безкомпромісне суперництво, за якого команди продемонстрували хорошу гру. Господарі могли відзначитися ще за три хвилини до першого забитого м’яча. Василь Зан міг покарати суперника за гру рукою, але воротар «Марамуреша» зреагував чітко на удар. Утім, буквально тут же все той же Зан скористався хорошим розрізним пасом і реабілітувався – 1:0 за «Бужорою».

На початку другого тайму представник Тячівщини зрівняв рахунок, але невдовзі ускладнив собі життя через вилучення. І наприкінці тайму підопічні Івана Білака чисельною перевагою скористалися: індивідуальну майстерність

продемонстрував знову Василь Зан і оформив дубль, а з ним і вікторію своєї команди. Перша перемога «Бужори» над одним із лідерів!

№18. ФК «Вільхівці» – ФК «Будівельник» (Ужгород) – 2:0 (1:0)

Голи: Павло Тищук, 28; Владислав Лєсунов, 88.

Попередження: Анатолій Ульянов, 57 – Василь Беца, 13; Михайло Дудаш, 26; Мирослав Скрип, 57.

Вилучення: Максим Харін, 85 (за позбавлення суперника гольової можливості).

Команди продемонстрували хороший футбол, були достойні одна одної. У першому таймі господарі відзначилися, однак напруження не спадало до майже кінця зустрічі.

Розв’язка настала з вилученням у будівельників. Після нього «Вільхівці» отримали право на штрафний і скористалися «стандартом». А з цим і остаточно зняли питання переможця в справді бойовій зустрічі.

№19. ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – СК «Карпати» (Рахів) – 4:0 (4:0)

Голи: Іван Капустей, 16; Валерій Роля, 26; Юліан Козуб, 65; Іван Ковач, 87+.

Попередження: не було.

Господарі доволі швидко відкрили рахунок. Потім матч довелося перервати через повітряну тривогу. Але як тільки гру було поновлено, господарі тут же реалізували нагоду – 2:0.

У другому таймі рахівцям важче було фізично. Очевидно, дався взнаки й довгий переїзд. «Медея» ж більше контролювала м’яч і змогла ще двічі віднайти ключі до воріт суперника. У підсумку переконливий виграш команди з Оноківської ТГ.

№20. ФК «Севлюш» (Виноградів) – СК «Тячів» – 1:2 (2:0)

Голи: Михайло Чедрик, 72 – Сергій Чигур, 28; Михайло Лозинець, 54.

Попередження: Артур Дорі, 24; Михайло Реплюк, 57; Михайло Чедрик, 79; Адріан Пуканич, 89 – Роланд Шольц, 17; Андрій Мерцин, 44; Юрій Пахомов, 85.

Вилучення: Роланд Шольц, 45 (друге попередження).

Це була яскрава гра за найвищим балом для рівня обласного футболу. Першими рахунок відкрили гості. І виграли тайм! Утім, ситуацію гостям підпсувало вилучення в роздягальню.

Здавалося, після перерви «Севлюш» зможе переламати хід поєдинку. Але сталося не так, як гадалося. Господарі пішли вперед, а гості зловили їх на контратаці. 0:2.

Звичайно, виноградівці з таким рахунком миритися не хотіли. І в останні хвилин 20 серйозно тисли на ворота суперника. І хоч один м’яч таки забили (у результаті серії рикошетів та певного сумбуру), але в цілому тячівці захищалися грамотно й за рахунок характеру, бійцівських якостей змогли відстояти перемогу, а з нею й зміцнити лідерство в чемпіонаті!

Ось такий непередбачуваний 5 тур! Відзначаємо одноосібного лідера – «Тячів», перший триочковий успіх «Бужори» та прорив «Медеї» у лідери.