ФОТО. Євген Селезньов попрощався з великим футболом

07.06.2023 - 00:12

Один із кращих бомбардирів вітчизняних чемпіонатів відпрацював у матчі зірок за повною програмою.

Прощальний поєдинок в Ужгороді мав багато емоційних складових. Скажімо, учасниками заходу стали воїни ЗСУ, яким і було присвячено щемливий матч. Серед них найвідоміші – Вадим Ворошилов (льотчик-винищувач, «Karaya»), Давид Касаткін (азовець, «Хімік»), Ігор Номан (командир міжнародного батальйону «Титан», «Янкі»). Не обійшлося й без запальних ведучих. І звичайно, не залишали байдужими склади обох команд: Мирон Маркевич, Артем Федецький, Руслан Ротань, Олександр Алієв, Артем Довбик, Віталій Буяльський, Адріан Пуканич, Василь Кобін, Михайло Кополовець… До речі, сам винуватець торжества зіграв і за біло-блакитних, і за помараневих, притому відзначився п’ятьма голами й реалізував вирішальний пенальті. А ще ж були Олександр Заваров, Олексій Михайличенко, зірки шоу-бізнесу… Так само вистачало відомих уболівальників, були й справжні ультрас та загалом глядачі… Це притому, що часто буквально періщив дощ…

Але незважаючи на примхливу погоду, футболісти старалися. Гра видалася надзвичайно результативною. Між іншим, три голи на рахунку закарпатця Адріана Пуканича. Перший же тайм завершився нічиєю – 3:3. Після перерви загальний рахунок сягнув 8:8. А в серії пенальті перемогли помаранчеві. Загальний результат – 12:10 на їхню користь.

У перерві, під час гри й після неї було багато автографів, світлин, донатів на ЗСУ (фани пробивали пенальті разом із гравцями за 10 тисяч гривень, купували футболки за 13 000, фотографувалися за пожертви теж на потреби ЗСУ тощо). Отож в усіх відношеннях поєдинок удався, а Євгена Селезньова вітаємо з успішно проведеним матчем і бажаємо якомога швидше адаптуватися вже до нового етапу життя, у якому, віримо, місця футболу яскравому бомбардиру вистачатиме…