ФОТО. Дівчата зачарували грою

29.05.2023 - 23:16

29 травня стало знаковим для футболу нашого краю. На центральне поле спорткомплексу смт Середнє вийшли дві кращі команди Закарпаття серед дівчат, щоб провести кубковий поєдинок на честь захисниць Збройних сил України.

Українські жінки разом із чоловіками мужньо боронять нашу країну, тож комітет жіночого футболу Закарпатської асоціації футболу вирішив вшанувати захисниць матчем дівочих команд 2007–2011 років народження. Участь у цьому поєдинку взяли СДЮСШОР (Ужгород) та «Нарцис» (Хуст).

На урочистому відкритті кубкового матчу учасників привітали голова комітету жіночого футболу ЗАФ Василь Ізай та директор СДЮСШОР (Ужгород) Вадим Дьордь. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників Вітчизни.

Сам поєдинок видався напрочуд цікавим і видовищним. Дівчата просто зачарували своєю грою. Ми побачили швидкі атаки і блискавичні контратаки. Потужний удар із-за меж штрафного майданчика, хорошу технічну підготовку, чудовий дриблінг. Перший тайм був практично рівним. Ужгородки першими відкрили рахунок, але Софія Костянець зуміла його зрівняти. СДЮСШОРівки знову виходять уперед, але Дарина Чонка знову відновлює рівновагу. Під кінець першого тайму підопічні Крістіни Костевки зуміли провести ще два м’ячі. Після перерви перевага ужгородок була значною. Не зважаючи на дуже хорошу гру голкіпера хустян Аліни Поп, зупинити ужгородок було дуже важко. Просто фантастичну гру видала Каріна Леспух, яка зуміла відзначитись 5!!! разів. Ще два м’ячі в ужгородок провели Дарина Івасько і по одному разу відзначились Вероніка Тахтеріна та Юлія Сіданич. Остаточний рахунок 9:2 на користь СДЮСШОР (Ужгород).

На нагородженні юних футболісток привітав заступник голови Закарпатської асоціації футболу, виконавчий директор Віктор Наскалов, який відзначив важливу роль жіночого футболу у спортивному житті нашого краю.

Віктор Наскалов, Василь Ізай та Вадим Дьордь вручили заслужені нагороди учасникам кубкового матчу області на честь захисниць Збройних сил України.

Грамоти кращих гравців у номінаціях отримали:

– воротарка – Аліна Поп («Нарцис»);

– захисниця – Вікторія Тереняк (СДЮСШОР);

– півзахисниця – Дарина Івасько (СДЮСШОР);

– нападниця – Софія Костянець («Нарцис»).

Призи кращих гравців матчу були вручені Карині Леспух (СДЮСШОР) та Софії Каленик («Нарцис»). Подяки отримала бригада арбітрів на чолі із Дем’яном Лугошем. Кубок, диплом та медалі за перемогу було вручено команді СДЮСШОР, диплом за участь і медалі – хустському «Нарцису».

Насамкінець дівчата разом з тренерами та організаторами зробили загальне фото на пам’ять. Кубковий матч справді вдався і увійде в історію футболу Закарпаття на роки. І хочеться попросити Всевишнього, щоб зберіг наших захисниць Вітчизни.