Огляд матчів. Вища ліга. 4 тур. У чемпіонаті області – одноосібний лідер

Сьогоднішні поєдинки принесли цікаві результати.

Вийшло без виграшів гостей, але…

СК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:0 (юнаки – 0:4)

Попередження: Нікіта Похил, 78 («Марамуреш»).

Господарі мали вдвічі коротшу лаву запасних, але серйозно підійшли до матчу. Насамперед грамотно зіграли тактично та в захисті. І створювали моменти особливо в першому таймі. Та все ж територіальна перевага була на боці «Севлюша». Він постійно шукав шляхів до воріт суперника й навіть міг вирвати перемогу наприкінці зустрічі. Однак своєю нагодою не скористався Михайло Чедрик.

Загалом бойова нічия 0:0. Це той випадок, коли м’яч просто не хотів іти у ворота.

СК «Тячів» – СК «Карпати» (Рахів) – 2:0 (2:2)

Голи: Андрій Мерцин, 16; Олександр Дністярнський, 24.

Попередження: Микола Вішован, 53; Іван Микуличинський, 57; Микола Гаць, 87 – Олександр Дністярнський, 41.

У матчі перевагу мали господарі й у першому таймі зуміли її втілити в два голи. Загалом команди серйозно налаштувалися одна проти одної. Рахівці більше приділяли уваги захисту воріт, але все ж уникнути поразки не змогли.

ФК «Вільхівці» – ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – 2:2 (0:2)

Голи: Даніїл Вапняр, 53, 77 – Іван Капустей, 58; Валерій Роля, 64.

Попередження: Богдан Кірєєв, 42; Владислав Ключин, 62; Максим Кучеренко, 71; Анатолій Ульянов, 85 – Олександр Семків, 20.

Вилучення: Богдан Кірєєв, 90+3 (друге попередження).

Команди показали хорошу гру, створювали моменти й двічі змогли їх реалізувати. Усі голи було оформлено в другому таймі. Спочатку господарі вийшли вперед, потім гості повели, а на фінальний свисток вийшла десь, очевидно, закономірна нічия.

ФК «Будівельник» (Ужгород) – ФК «Бужора» (Іршава) – 4:2 (10:0)

Голи: Василь Беца, 9; Руслан Голубєв, 74; Юрій Шукаль, 81+ – Іван Качур, 23, 88; Петро Кляп, 68 (автогол).

Попередження: Іван Бандурович, 11; Василь Роул, 40; Іван Качур, 79 – Сергій Шоляк, 18; Максим Харін, 86.

Вилучення: Станіслав Бойко, 23 («Будівельник» – за позбавлення суперника очевидної гольової можливості).

Поєдинок мав цікавий сюжет і кілька кульмінаційних точок. Спочатку господарі відзначилися швидким голом. Але вже до середини тайму опинилися в меншості – ціною фолу господарі зупинили атаку. Не допомогло: гості реалізували пенальті. Попри це «Будівельник» не збавив обертів і вдесятьох зумів провести ще три результативні атаки. До того ж за якихось 13 хвилин. Притому всі м’ячі побували в сітці воріт у другій половині другого тайму, а іршавцям тільки наприкінці зустрічі вдалося дещо підсолодити гіркоту поразки.

Отже, тур видався прикметним. По-перше, одноосібним лідером став «Тячів». Це поки єдина команда, котра не втратила жодного очка. По-друге, свої перші залікові бали втратили потенційні лідери – «Севлюш» та «Марамуреш». По-третє, у половині ігор зафіксовано доволі невластивий для чемпіонату результат – нічию. І відзначимо дебютну перемогу дебютанта «Будівельника».