Футбольна Берегівщина: огляд ігор 2 туру чемпіонату на честь воїнів ЗСУ

25.05.2023 - 20:30

У неділю, 21 травня, відбулись ігри 2 туру чемпіонату Берегівського району честь воїнів ЗСУ.

ФК «Берегово» – ФК «Зірка» (Онок) 0:11

Гра відбувалася у Берегові на стадіоні «Дружба». Відразу після виходу на поле стала помітна перевага гостей. Молоді футболісти Берегова не змогли протистояти більш досвідченій команді гостей. У результаті друга поспіль розгромна поразка 0:11.

ФК «Правий Берег-Спарта» – ФК «Перехрестя» – 1:1

Берегівці приймали гостей на сільському стадіоні Великої Бакти. Відбулось напружене і цікаве протистояння гідних одне одного суперників. Перша половина гри завершилась без голів.

Після перерви гра проходила ще цікавіше. Кожен прагнув перемоги і не хотів поступатись. Першими відзначились гості. За гру рукою у власному штрафному майданчику господарів, арбітр вказав на одинадцятиметрову позначу. Пенальті реалізував Степан Сігетій на 65 хвилині. Господарі пішли вперед, що і дало можливість вирівняти рахунок. На 80 хвилині відзначився Андрій Гоцинець. Результат бойова нічия – 1:1.

ФК «Королево» – ФК «Кідьош» – 3:0

На превеликий жаль, маємо перший невиїзд. Ще напередодні гри, президент Кідьоша Бейло Дерцені зателефонував у Королево і повідомив, що через кадрові проблем команда не зможе виїхати до на гру. Шкода, але треба віддати належне керівнику ФК «Королево» Василю Феєру, який вирішив не залишати вболівальників без футболу і організував гру проти збірної громади, яка завершилася впевненою перемогою ФК «Королево». До того ж, команда отримала від спонсорів комплект нової форми.

У понеділок керівник ФК «Берегово» повідомив асоціацію, що, як виявилося, його команда психологічно ще не готова до чемпіонату і клуб припиняє свої виступи. Таким чином, залишається п’ять колективів у чемпіонаті. На засіданні виконкому це питання розглянеться і, згідно регламенту, результати ігор за участю ФК «Берегово» будуть анульовані, що внесе зміни в турнірне становище.