Чемпіонат області. Вища ліга. Огляд матчів 1 туру. Стартовий – бойовий

07.05.2023 - 23:11

Перші матчі видалися яскравими.

ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – ФК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) – 0:0 (юнаки – 9:0)

Попередження: Вадим Селещук, 38; Олександр Кобеляш, 48; Олександр Семків, 80 – Ігор Кольчугін, 29; Владислав Бабкін, 69; Нікіта Похил, 71.

Вилучення: Нікіта Похил, 80 (друге попередження).

Гра видалася напруженою, складною, як і очікувалося, власне. Арбітру доводилося ухвалювати непрості рішення, про що засвідчила й значна кількість жовтих карток, вилучення в гостей та призначений у ворота господарів пенальті на 75 хв. (11-метровий усе ж не реалізував Нікіта Похил). З усім тим обидві команди мали й інші реальні шанси для взяття воріт, однак зустріч завершилася нічиєю без голів. Слід зазначити, що в «Медеї» головним тренером став Мирослав Бабяк.

СК «Тячів» – ФК «Будівельник» (Ужгород) – 2:0 (0:5)

Голи: Андрій Мерцин, 14; Дмитро Антошин, 25.

Попередження: Андрій Русин, 75; Олександр Шимон, 90 – Мар’ян Січка, 28; Денис Чокнадій, 32; Сергій Шоляк, 46; Мирослав Скрип, 70; Михайло Дудаш, 70.

Гра була цікава, інтенсивна. У першому таймі гості дещо просіли в захисті, звідси й пропущені голи. Після перерви господарі діяли відповідно до результату, а ужгородцям, відчувалося, забракло ще злагодженості в діях, як і в цілому в матчі. Хоч у їхньому складі є відомі футболісти, зокрема і Руслан Соскида.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 1:3 (1:4)

Голи: Іван Качур, 67 – Михайло Чедрик, 43; Адріан Пуканич, 77+; Михайло Реплюк, 90+1.

Попередження: Петро Кляп, 35; Василь Росул, 41; Іван Бандурович, 77 – Євген Русин, 44; Валентин Великий, 56; Михайло Чедрик, 85.

Вилучення: Іван Білак, 90+2 (за вживання непристойних, образливих слів на адресу офіційних осіб матчу).

Гра виправдала очікування з погляду і драматургії, і напруженості протистояння. Господарям десь не пощастило, бо пропускали в роздягальню і вже у компенсований арбітром час. Між тим команди ще обмінялися голами, але в цілому виноградівці все ж більше забивали (зусиллями тих футболістів, на кого, власне, і покладалися надії). Звідси й результат. Притому наставник господарів наприкінці зустрічі заробив ще й вилучення.

ФК «Вільхівці» – СК «Карпати» (Рахів) – 4:1 (6:2)

Голи: Богдан Кірєєв, 10+; Максим Кучеренко, 20, 25; Сергій Постернак, 30 – Дмитро Чупрінчук, 64.

Попередження: не було.

Перший тайм господарі зіграли на одному диханні. Це вилилося в чотири голи. Після перерви матч перейшов у спокійніше русло. «Вільхівці» мали можливість відштовхуватися від результату, а рахівці намагалися цим скористатися. У результаті Дмитро Чупрінчук, вийшовши на заміну в «Карпат», уже через 6 хвилин відзначився. Це був лише гол престижу. Отож перемога команди з Тячівщини з переконливим рахунком.

***

Загалом тур видався бойовим. На старті команди продемонстрували непоганий футбол. Якихось по-особливому несподіваних результатів не сталося, хоч і одразу когось записувати в лідери чи аутсайдери ще зарано. Важливо також, що і в першій лізі, і у вищій розпочали змагання юнаки. Чекатимемо другого туру!