Благодійний турнір на честь воїнів ЗСУ. 1/2 фіналу. Огляд матчів

У завершалному матчі виноградівці зустрінуться з тячівцями.

Півфінальна стадія змагань підтвердила свої високі очікування.

м. Виноградів, стадіон «Пластмасовик»

ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – СК «Тячів» – 1:3

Голи: Руслан Соскида, 58 – Андрій Мерцин, 3, 13; Михайло Лозинець, 59.

Попередження: Микола Джанда, 61; Олександр Семків, 89 – Олександр Антонович, 29; Дмитро Антошин, 76.

По-справжньому емоційний, непоступливий, бійцівський поєдинок. Команди діяли у високому темпі й фактично завдяки здійсненим замінам витримали його до кінця. Початок був за номінальними гостями. «Медея» не те, що вийшла на гру несконцентрованою чи недооцінила суперника. Просто тячівці були дуже зарядженими на перемогу. До того ж у їхнього суперника в першому таймі виявилася серйозна ахіллесова п’ята в захисті – правий фланг і центр оборони. Зокрема, у першій половині першого відрізку гри футболісти з райцентру саме на цій ділянці поля візаві створили чотири моменти, два з яких реалізували. Притому вже на 13 хв. було 2:0 завдяки дублю Андрія Мерцина. Власне, таким рахунок до перерви й лишився. «Медея» прагнула відігратися, але далі напівмоментів справа не йшла.

Після перепочинку В’ячеслав Пінковський намагався активізувати своїх підопічних попереду. І команда з Оноківської ТГ заграла в атаці гостріше. Унаслідок цього й виник красивий гол на початку другого тайму. Навіс із лівого флангу майстерно головою в центрі приблизно на лінії воротарського майданчика замкнув Руслан Соскида, упіймавши на протиході голкіпера тячівців. 1:2, наче пружина інтриги тут же почала закручуватися до максимуму. Але ні: буквально за хвилину під час атаки своєї команди Михайло Лозинець серед скупчення гравців суперника розібрався в ситуації й прицільно пробив. 3:1 – знову перевага тячівців у два м’ячі відновилася. Після цього виник ідентичний першому навіс із лівого флангу й Руслан Соскида знову вдало замикав передачу, але все ж шкіряний пролетів над поперечиною. Тут же відповів двома моментами «Тячів», і лише слабкість удару завадила нападникам збільшити перевагу.

Напруга до кінця зустрічі так і не спадала. Як зазначалося вище, темп гри практично не знижувався завдяки введенню в бій свіжих сил. Та все ж «райцентрівці» зберегли перевагу в два м’ячі, а з нею й перепустку до фіналу…

смт Вишково, стадіон «Тиса»

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Вільхівці» – 2:0

Голи: Михайло Чедрик, 61+, 90+4.

Попередження: Василь Куделко, 52; Євгеній Русин, 70; Михайло Реплюк, 73; Михайло Чедрик, 90 – Даниїл Вапняр, 16; Богдан Кірєєв, 50; Андрій Гаврилович, 52; Давид Гумметов, 60; Олександр Маркевич, 69; Павло Мілєсін, 85.

Матч «старих добрих знайомих» виправдав усі очікування і видався таким же бойовим, як і зустріч у Виноградові. Сам факт 10 «гірчичників» про це красномовно свідчить. А те, що команди відіграли перший тайм без голів, тільки зберігало напругу.

Після перерви внаслідок фолу воротаря суперника Михайло Чедрик таки відкрив рахунок для «Севлюша». Пропустивши, «Вільхівці» стали більше контролювати м’яч і намагалися відігратись. В останні сім хвилин до атаки підключався навіть голкіпер. Та все ж відзначитися не вдалося. А необхідність оголити власні захисні редути зіграла з командою з Тячівщини злий жарт. «Севлюш», який усе ж створив більше гольових моментів, упіймав на контратаці суперника. Михайло Реплюк реалізував вихід сам на сам. Щоправда остаточно питання переможця в матчі виноградівцям удалося зняти в матчі лише на четвертій компенсованій арбітром хвилині другого тайму…

Факт, що до півфіналу потрапили три команди зі східної групи й дві з них гратимуть у фіналі – показовий. Він говорить про міць цих колективів. Отож очікуємо завершальної крапки в турнірі, яка в зустрічі виноградівців і тячівців теж обіцяє бути не менш гарячою за півфінальну.