ФОТО. Районна з рівнем обласної

19.12.2022 - 17:26

Зимова першість Мукачівського району продовжує інтригувати.

У Зимовій першості Мукачівського району зіграно матчі 2 туру. За відсутності обласних баталій ці змагання привертають увагу дедалі більше. І не лише через нестачу матчів у зимовий період. Залучення до баталій футболістів, які пограли на вищому рівні й мають вагомий досвід, та місцевих молодих вихованців, котрі демонструють наполегливість у суперництві, дають сплав яскравого спортивного рівня. І він цілком відповідає не лише районному, а й обласному масштабу. Це підтвердили чергові поєдинки. Вони відбулися в Середньому, на штучному газоні.

«Енергетик» (Мукачево) – «Дружба» (Великолучківська ТГ) – 0:0

Попри рахунок матч не був нудним. Після невдачі в першому турі дружбівці зробили висновки й вийшли на гру з бажанням заробити перші очки. Свій спортивний заряд на гру мав і «Енергетик». Поєдинок видався напруженим. Команди створили чимало моментів, але до перерви без голів.

Другий тайм розпочався з атак «Енергетика», проте ініціативою володіла «Дружба». Зрештою, був особливо гострий епізод, коли три футболісти виходили проти двох суперників і могли відзначитися. Та все ж бойова нічия 0:0. «Дружба» кладе до своєї турнірної скарбнички перше очко, а гольова Фортуна вже наперед облюбувала собі наступну гру…

«Єдність» (Горондівська ТГ) – «Карпати» (Верхньокоропецька ТГ) – 3:3

Поєдинок сяяв і голами, і неабиякою інтригою. Першими запалили «Карпати». Зусиллями Ростислава Ляха вони відзначилися двома швидкими голами (на 5 і 13 хв.). Але далі «Єдність» довела, що не просто має таку назву. Перехопивши ініціативу, представники Горондівської територіальної громади стали забивати. Ще до перерви Михайло Лозинець скоротив відставання в рахунку (28 хв.), а в другому таймі Василь Луців спочатку відновив паритет (57 хв.), а невдовзі Роман Круцан подарував своїй команді шанс на перемогу (64 хв.). І все ж наприкінці зустрічі верхньокоропецький колектив уникнув поразки завдяки влучному ударові Тимура Білея (70 хв.) – 3:3. Надзвичайно цікавий поєдинок, у якому всі голи – «трудові», як кажуть у таких випадках; і стали наслідком чудових атакувальних дій.

«Воловець» – «Сузір’я» (Свалявська ТГ) – 2:2

І ще один матч, у якому суперники прагнули перемоги й не хотіли поступатися один одному.

Спочатку краще складалося з реалізацією в «Сузір’я». Іван Цанько на 4 хв. з пенальті відкрив рахунок, а Адріан Мігалко на 40 хв. подвоїв перевагу. Проте «Воловець» не збирався здаватися. Уже за хвилину Василь Бирак із 11-метрового поновив інтригу, а на 60 хв. встановив остаточний результат – теж бойова нічия, але вже 2:2.

ФК «Кольчино» – «Алекс» (Доробратово) – 2:6

І останніми в 2 турі грали «Кольчино» та доробратівський «Алекс». Вийшла надзвичайно результативна гра і з єдиною перемогою в турі. Номінальні гості мали ультракоротку лаву запасних, але це не завадило продемонструвати надрезультативний футбол. Обидві команди намагалися грати відкрито, однак із завершенням атак краще виходило саме в «Алекса». Олександр Попович на 5-ій та Володимир Бабич на 9-ій хвилинах відзначилися першими. Потім своє слово сказали Євген Трилецький (24 хв.), Вадим Мельник (30 й 40 хв.) та Дмитро Довгий (47 хв.; до речі, Дмитро – єдиний, хто вийшов на заміну у своєї команди). Після цього кольчинці спохопилися, і Олександр Гузинець відзначився дублем (49, 61 хв.). Але було вже надто пізно. 6:2 – переконливий виграш доробратівської дружини.

***

Що ж тур, вийшов цікавим – три нічиї та ще одна надрезультативна гра з перемогою однієї з команд. У зіграних матчах суперники продемонстрували змістовний футбол. Пружина інтриги Зимової першості закручується! Цікаво й те, що колективи демонструють ще й доброзичливе ставлення один до одного. Як тільки десь на полі й виникає навіть не перепалка, а якась її лише тінь, тренери заспокоюють своїх підопічних та закликають до продовження спортивного суперництва. Показовий теж штрих до характеру, духу змагань!