У Зимовій першості Мукачівського району виконано програму першого туру

12.12.2022 - 09:51

Завершальні два матчі відбулися теж у Середньому.

«Алекс» (Доробратово) – «Єдність» (Страбичово, Горондівська ТГ) – 2:3

…Проливний дощ, 5 градусів тепла, але бригада арбітрів, яку очолив Мирослав Гала, відмінно провела матч з участю команд, котрі так само знають свою справу.

Обидві суперники у своєму складі мали місцевих футболістів, водночас в «Алексі» вирізнялися Олександр Глагола (вихованець футбольної академії «Шахтар», ексгравець «Миная», «Полісся» (Житомир), нападник Іван Русин (відомий за виступами в ужгородській «Говерлі», полтавській «Ворсклі»), досвідчені Андрій Афанасьєв, Михайло Калій (вихованець мукачівського футболу). З усім тим «Єдність», яка заявилася на змагання в останню мить, мала у своєму складі не менш досвідчених гравців. Зокрема, вони понюхали спортивного пороху в командах майстрів, загалом пограли на високому рівні. Скажімо, Петро і Василь Луціви, Олександр Дністрянський (захищав кольори «Зірки» із Кропивницького) Сергій Ліснійчук, який уже відомий за тренерською роботою у футбольній академії «Мункача». А ще ж Юрій Сорока, капітан і лідер команди…

Рахунок було відкрито на 22 хвилині завдяки 11-метровому удару – постарався Володимир Бабич. Та за 5 хвилин Михайло Лозинець в англійському стилі головою завершив атаку своєї команди й забив «Алексу». 1:1 до перерви.

У другому таймі тривало ще гостріше суперництво. Особливо насиченими виявилися 60-і хвилини зустрічі. Спочатку Михайло Лозинець вивів свою команду вперед (60 хв.) – 2:1. А ще за сім хвилин Петро Луців (67 хв.) довів перевагу «Єдності» до 3:1. Скоротити відставання в рахунку вдалося Михайлу Калію (69 хв.). Гра до фінального свистка залишалася напруженою, та все ж футболісти зі Страбичова заслужено перемогли. Однак обидві команди заслуговують похвали: за далеко нефутбольної погоди діяли коректно, дисципліновано (про це засвідчила й невелика кількість жовтих карток – по дві в кожному колективі), продемонстрували результативний і безкомпромісний футбол.

«Карпати» (Верхньокоропецька ТГ) – «Сузір’я» (Свалявська ТГ) – 0:2

Другими на поле виходили представники Мукачівщини та Свалявщини. І в цій зустрічі спостерігалося безкомпромісне суперництво двох різних команд. Прихильники футболу Мукачівщини в основному віддавали перевагу «Карпатам», які стали переможцем чемпіонату району-2021. Та все склалося інакше. Суперники заявили на першість винятково місцевих гравців. Усі старалися, важко виділити когось. У першому таймі було зафіксовано бойову нічию – 0:0. Після перерви перевага облюбувала бік «Сузір’я». Це вилилося в два голи. Отож перемога 2:0 колективу зі Свалявської територіальної громади завдяки забитим м’ячам Владиславом Вольфом (46 хв.) і Євгеном Русином, котрий вийшов на заміну (56 хв.).

І знову ж: хочеться похвалити обидва колективи. «Карпати» на чолі з президентом і головою громади Володимиром Химичем гарно екіпіровані, технічно підготовлені. Видно, що справами клубу переймається людина, котра любить футбол. Невипадково, цей ФК має вагомі результати в ряді районних змагань.

Олександр Шовш, заступник голови Асоціації футболу Мукачівського району, відповідальний за розвиток шкіряного на Свалявщині, у скрутний час зумів зібрати там команду, хоч улюблений вид спорту в останні кілька років у цьому ексрайоні переживає не кращі часи.

Вищеназваними двома зустрічами перший тур і завершився. Він продемонстрував, що вболівати є за кого. На команди очікує серйозне суперництво. 2 тур заплановано на 18 грудня. За пропозицією колективів усі матчі відбудуться в неділю.