Футбольна Берегівщина: стало відомо чемпіона району з футболу

08.11.2022 - 11:53

У неділю, 6 листопада, на виноградівському стадіоні «Пластмасовик» відбулася фінальна гра Благодійного турніру чемпіонату Берегівського району з футболу у якому зустрічалися ФК «Зірка» (Онок) та ФК «Велика Бийгань».

314398511_5623484571073510_2982988340276597911_n

Із перших хвилин гри ініціативою заволоділи футболісти з Оноку, створивши низку небезпечних атак. Але захист великобийганців, вміло захищав свої ворота намагаючись грати на контратаках. І все ж на 11 хвилині гри Юрій Яцкулинець відкриває рахунок, а на 22 подвоює його. Через хвилину Чобо Бара відзначився голом у воротах оноківчан і, здавалося, що гра вирівняється. Протягом десяти хвилин на полі проходила цікава гра. Але на 33 хвилину гол у ворота суперника забиває Сергій Яцкулинець. Було помітно, що футболісти з Великої Бийгані здають фізично і це призвело до розгромного рахунку. На 38 хвилині відзначився Василь Феделеш, а на 52 Михайло Брич поставив завершальну крапку у фінальній грі 5:1.

Після завершення гри фіналістів привітав голова Берегівської районної асоціації футболу Олександр Чегіль, який зокрема сказав що всі виручені кошти від чемпіонату, а це сума 36 000 гривень перерахована на рахунок Мукачівської 128 окремої гірсько-штурмової бригади та вручив срібні медалі футболістам ФК «В. Бийгань», а футболістам ФК «Зірка» – золоті медалі та кубок чемпіона.

314930253_667231675060808_4370337056115052153_n

Одна відповідь до “Футбольна Берегівщина: стало відомо чемпіона району з футболу”