Повітряна тривога, тиск на суддів, гості – фаворити, але… Благодійний турнір – чемпіонат Закарпаття на честь воїнів ЗСУ. Огляд матчів 7 туру

13.10.2022 - 21:56

Тур посеред тижня – велика незручність для команд. Адже вимагає додаткових мобілізаційних зусиль. Та що вдієш, коли такі реалії воєнного часу?! І відрадно, що більшість матчів усе ж відбулися.

DSC_0898

Група А

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – 0:4

Голи: Анатолій Пеняк, 36; Олександр Семків, 44; Руслан Соскида, 58; 87.

Попередження: Юрій Коштура, 33; Назар Войцеховський, 80 – Михайло Трухан, 65; Руслан Куртанич, 75.

Вилучення: Юрій Куштура, 85 (друге попередження).

До перерви команда з Лінців діяла непогано, навіть створила декілька хай не стовідсоткових, та все ж моментів. А в другому таймі дався взнаки фізичний стан готовності номінальних господарів. У цілому ж, звичайно, «Медея» зіграла на класі й здобула заслужену перемогу.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Лідер» (Сторожниця) – 1:0

Голи: Михайло Міговк, 45+.

Попередження: Владислав Рилець, 20; Андрій Надич, 77; Максим Грачов, 79; Роман Шелемунчак, 84 – В’ячеслав Ковтан, 64.

Вилучення: В’ячеслав Ковтан, 64 (за вживання непристойних, образливих або нецензурних слів та жестів на адресу арбітра).

Матч позначився кількома особливостями. По-перше, через сигнал повітряної тривоги розпочався із затримкою. По-друге, сама гра мала безкомпромісний характер, кожна команда прагнула результату. Ближчим до нього були гравці «Сокола», адже двічі виконували пенальті. І якщо на 20 хв. Михайло Дудаш не реалізував 11-метровий, то в Михайла Міговка гол у роздягальню вийшов. «Лідер» так відзначитись і не зміг та ще й ускладнив собі «ігрове життя» на 64 хв.: В’ячеслав Ковтан був вилучений «за вживання непристойних, образливих або нецензурних слів та жестів на адресу арбітра».

МФК «Локомотив» (Чоп) – вихідний

Група В

ФК «Заріччя» – ФК «Поляна» – 0:2 (?)

Голи: Михайло Лозинець, 31, 36.

Попередження: Михайло Греба, 24 («Заріччя»).

Команди змогли зіграти лише 39 хвилин, оскільки поєдинок через сигнал повітряної тривоги зупинили. На той час гості вели 2:0 завдяки дублю Михайла Лозонця. Притому на 31 хв. тренер господарів Олександр Дякулич був вилучений «за вибігання на поле й нецензурну лайку в бік арбітрів та загалом ЗАФ». Коли ж пауза в матчі затягнулася, за обопільною згодою обидві

сторони погодилися на результат 0:2, про що засвідчив додатковий протокол, підписаний тренерами команд і делегатом поєдинку. Але остаточно рішення буде ухвалено, очевидно, після вердикту комітету із проведення змагань ЗАФ.

ФК «Білки» – ФК «Бужора» (Іршава) – 2:1

Голи: Михайло Батрин, 20; Рудольф Петер, 90 – Віталій Трачук, 75+.

Попередження: Петер Рудольф, 90+2 – Роман Мідянчик, 22; Іван Бандурович, 40; Річард Шольц, 52; Віктор Балаж, 65; Михайло Кучінка, 79.

Вилучення: Іван Качур («Бужора»), 90+1 (за удар арбітра).

Це було справжнє іршавське дербі з «напівмоментами». Отож не дивно, що обидві команди забивали зі стандартних положень. Спочатку господарі відзначилися зі штрафного зусиллями Михайла Батрина, а в другому таймі Віталій Трачук за гру рукою суперника відновив рівновагу. Та останнє слово було за «Білками». На останній хвилині основного часу вони в кілька пасів розрізали захист «Бужори», і Рудольф Петер вирвав перемогу для свого колективу. Притому нерви не витримали в бужорця Івана Качура, за що «розплатився» червоною карткою.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – вихідний

Група D

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) – 1:5

Голи: Василь Габорець, 74 – Ярослав Голубенко, 12; Данило Басовський, 33; Назар Хрієнко, 45, 55; Віталій Полянський, 89.

Попередження: Андрій Гусар, 65 – Віталій Слищенко, 48.

Вилучення: Василь Габорець, 78 (за нецензурні висловлювання на адресу арбітра).

Гра відбувалася під диктовку гостей. Господарі навіть удавалися до фолів для стримування атак суперника. На 40 хв. через сигнал повітряної тривоги матч було зупинено й відновлено після годинної паузи. Та кардинальних наслідків на перебіг зустрічі це не мало. «Марамуреш» упевнено довів свою переможну справу до кінця, завершивши взяття воріт перед фінальним свистком, коли навіс зі штрафного замкнув Віталій Полянський.

СК «Карпати» (Рахів) – ФСК «Говерла» (Ясіня) – матч не відбувся

Тур видався передбачуваним у тому сенсі, що фаворити здобули очікувані перемоги, навіть граючи на виїзді. Однак без несподіванок теж не обійшлося: в іршавському дербі, схоже, «Білки» стають незручним суперником для «Бужори». Матчі також відбувалися під пресингом тривоги та суддів, від чого, звісно, утіхи немає…