Благодійний турнір – чемпіонат Закарпаття на честь воїнів ЗСУ. 4 тур. Огляд матчів

25.09.2022 - 22:48

На класі та в безкомпромісному суперництві.

DSC_7544

Сьогоднішні поєдинки виконали свою ігрову програму в трьох групах. Лише в одному поєдинку була зафіксована нічия.

Група А

ФК «Лідер» (Сторожниця) – МФК «Локомотив» (Чоп) – 1:2

Голи: Сергій Хом’як, 34 – Едуард Готра, 19+; Віктор Готра, 58.

Попередження: Валентин Савченко, 19; Роман Шелемунчак, 64 – Андрій Бутрик, 8.

Вилучення: Максим Черняк, 85 (за удар суперника рукою після зупинки гри) – Юліан Качур (за удар суперника рукою після зупинки гри).

Гра була доволі покійною, якщо не рахувати невеликого емоційного спалаху наприкінці зустрічі, у результаті чого з’явилися обопільні вилучення. Обидві команди створювали моменти, намагалися забезпечити собі позитивний результат. Та з реалізацією краще складалося в залізничників, хоч один із моменті було реалізовано завдяки пенальті.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – 2:1

Голи: Михайло Дудаш, 59+, 63 – Сергій Ларь, 90+1.

Попередження: Юрій Микульця, 53 – Деяк Пеца, 54.

До перерви десь навіть краще діяла «Зірка-SPAR». Та своїми шансами не скористалася. А ось у другому відрізку матчу «Сокіл» краще налагодив свої дії, перехопив ініціативу й реалізував дві нагоди. Щоправда, відзначилися й гості, але було вже надто пізно, аби врятувати результат.

ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – вихідний

Група В

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:3

Голи: Василь Ковтун, 6; Михайло Реплюк, 22; Адріан Пуканич, 61.

Попередження: Іван Бандурович, 21 – Євген Русин, 43; Олександр Логойда, 52.

Незважаючи на рахунок, гра у виконанні обох команд сподобалася. Вони діяли на хороших швидкостях (особливо в першому таймі) та намагалися демонструвати футбол. Інша справа, що у виноградівців підбір гравців сильніший та далася взнаки більша дочемпіонатська підготовка… Команди підійшли до матчу практично бойовими складами. У самому двобої діяли на зустрічних курсах, хоч до перерви перевага була на боці «Севлюша». І він її двічі реалізував. На самому початку зустрічі ситуацію в одному з ігрових епізодів, що називається, прочитав Василь Ковтун, вийшов на хорошу ударну позицію й відкрив рахунок. У середині ж тайму після навісу Юрія Чонки зі «стандарту» чудово себе показав Михайло Реплюк. 2:0. А після перепочинку «осічка» у центрі захисту обернулася для «Бужори» третім пропущеним голом – Юрій Чонка випередив захисника-візаві і віддав пас на партнера. Адріан Пуканич при виході на голкіпера зіграв холоднокровно. 0:3 для іршавців. Утім, вони не опустили руки. Більше того, коли гості свідомо віддали ініціативу, то заволоділи перевагою. Були непогані удари у Михайла Кучінки, Івана Бандуровича, Річарда Шольца… Однак виноградівці недаремно є лідерами групи!

ФК «Білки» – ФК «Заріччя» – 0:0

Попередження: Денис Фляшко, 40; Михайло Батрин, 70; Андрій Луцанич, 85 – Іван Кепич, 38; Михайло Греба, 42; Ярослав Боднар, 42; Віктор Зан, 65.

Вилучення: Михайло Греба, 67 (друге попередження).

По-старому – вийшло справжнє іршавське дербі. Ось тільки жодній із команд реалізувати свої моменти не вдалося. Зокрема, у гостей чудова нагода була в Олексія Остафійчука. Своїм шансом після вилучення в гостей не скористалися й господарі. Отож десь закономірні 0:0.

ФК «Поляна» – вихідний

Група D

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Вонігово» – 3:2

Голи: Сергій Демедюк, 7, 8, 42 – Іван Мушка, 25; Сергій Артинський, 73.

Попередження: Андрій Андрукович, 24; Сергій Демедюк, 24; Дмитро Климпотюк, 63; Олісей Рус, 64; Віталій Рус, 65 – Арман Апіян, 20; Іван Руснак, 20; Антон Савич, 58.

Вилучення: Одісей Рус, 88 (друге попередження) – Антон Савич, 68 (друге попередження).

У цьому матчі було багато чоловічого суперництва, яке з ходом зустрічі обростало «гірчичниками». У першому таймі ясінянці непогано «запрягли», відзначившись, зокрема, двома швидкими голами. У гостей хороші нагоди до перерви мав Іван Мушка. Одну з них реалізував. У другому таймі гості опинилися в меншості. Утім, чисельну перевагу господарі не реалізували. Більше того, «підсіли», чим скористалося «Вонігово». Утім, закладеного до перерви «матеріального» фундаменту «Говерлі» вистачило, щоб у підсумку звести цілий «будинок» перемоги.

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Авангард» (Тересва) – 3:0

Голи: Василь Мачек, 6; Юрій Яремчук, 37; Іван Ільчук, 56.

Попередження: Василь Черняк,19; Олександр Тяско, 35; Михайло Мокан, 71.

«Карпати» вдома мали неабияку перевагу, діяли агресивно в нападі й домоглися перемоги з великим рахунком на класі своїх виконавців.

ФК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) – вихідний

Що ж, тур вийшов із перемогами на класі та в безкомпромісному суперництві. При одній бойовій нічиїй, звичайно. Хоч більшість поєдинків виграли господарі, та гості теж показали свій характер.