ФОТО. Благодійний турнір – чемпіонат Закарпаття на честь воїнів ЗСУ. Огляд матчів 1 туру

04.09.2022 - 22:11

На старті – не без несподіванок.

Отже, новий чемпіонат Закарпаття в умовах воєнного стану розпочали. Матчі видалися результативними і подекуди неочікуваними.

DSC_0491

Група А

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – 1:2 (ФОТО)

Голи: Михайло Дудаш, 41 – Микола Джанда, 50; Іван Капустей, 71.

Попередження: не було.

Гра була коректною (без попереджень і вилучень), але й важкою. Кінчешці першими відкрили рахунок, відзначившись голом майже в роздягальню. У другому таймі «Медея», від якої 5 футболістів перейшло до «Тернова», таки зуміла переламати хід поєдинку й здобути вольову перемогу. Утім, «Сокіл» за рахунку 1:2 мав хай не стовідсотковий, проте хороший момент, щоб відзначитися. І все ж номінальні гості зуміли взяти три очки. Але добрих слів заслуговують і кінчешці.

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – МФК «Локомотив-Чоп» – 1:2

Голи: Любомир Вербовскі, 19 – Віктор Готра, 51; Петро Ховопедь, 88.

Попередження: Деяк Пеца, 23; Любомир Вербовскі, 29; Ярослав Костик, 33; Юрій Коштура, 39; Анатолій Лукачина, 76 – Віктор Готра, 23; Дмитро Попіл, 57; Мілан Бутрик, 64; Олександр Кін, 90.

Доволі рівна гра, у якій закономірнішим видався б нічийний результат. Та це той матч, у якому відіграли роль нюанси. І до речі, у ньому було непросто обслуговувати арбітру: команди багато дрібно, але на межі попередження фолили, а іноді й симулювали. І якби суддя щоразу виймав «гірчичники», то обидва колективи точно б завершували неповними складами. У зв’язку з цим, між іншим, тренери обох команд висловлювали під час зустрічі головному арбітру претензії. Утім, якщо останній і припускався помилок, то точно не результативних і в обидва боки. Та повернімося власне до цілком емоційної, хоч у се ж і «в рамках» гри. Обидві команд и непогано почали, обмінюючись атаками. А першими відзначилися номінальні господарі. Вони скористалися неузгодженістю дій воротаря й захисників суперника, у результаті чого довга передача знайшла адресата, і рахунок було відкрито. Після перерви все ті ж зустрічні курси з можливостями відзначитися. Та забивали тільки залізничники. На початку тайму вони скористалися помилкою в оборонних редутах суперника, а під завісу поєдинку, коли «Зірка» дещо втратила концентрацію, і взагалі вийшли вперед. Як виявилося, остаточно. «Спарівці», від яких троє гравців «основи» перейшли до «Тернова», намагалися врятувати гру, але часу залишалося відверто мало…

ФК «Сторожниця» – вихідний

Група В

ФК «Білки» – ФК «Поляна» – 0:4

Голи: Іван Русин, 15; Михайло Лозинець, 17, 44; Олександр Гузинець, 88.

Попередження: не було.

Ще одна гра без попереджень і вилучень та з перемогою на класі. Полянці відзначилися двома голами в кожному з таймів, підтвердивши в такий спосіб свою перевагу. «Білки» ж узагалі стали новачком у чемпіонаті області, із чим їх і вітаємо!

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Заріччя» – 4:2

Голи: Михайло Реплюк, 4; Михайло Чедрик, 12, 70; Богдан Котляр, 24 – Юрій Цібеленко, 14; Євген Давиденко, 88

Попередження: Євген Русин, 73 – Юрій Сокач, 69; Ярослав Боднар, 74.

Особливістю цього чемпіонату є те, що в ньому беруть участь команди різних ліг. І звітний матч – приклад перемоги на класі. Виноградівці особливо потужно зіграли в першому таймі, відзначившись трьома голами. Старалося забивати й «Заріччя», але «Севлюш» був переконливішим…

ФК «Бужора» (Іршава) – вихідний

Група С

ФК «Вільхівці» – СК «Тячів» – 5:2

Голи: Андрій Лазарь, 37; Богдан Кіреєв, 57; Євген Проданов, 68; Максим Минайленко, 72; Анатолій Клюс, 90+4 – Андрій Мерцин, 47; Дмитро Антошин, 87.

Попередження: Віталій Полюга, 88; Іван Цуркан, 90+3; Євген Меженський, 90+4 – Анатолій Лембак, 45; Ярослав Ільков, 70; Андріан Бабич, 78; Віктор Парада, 90+4.

Вилучення: Ярослав Ільков, 71 (друге попередження).

Матч був насичений гольовими моментами, і команди їх реалізовували. Десь до 30 хв. першого тайму поєдинок мав рівний перебіг. Далі тячівці дещо збавили оберти, намітився розрив між лініями, чим і скористалися «Вільхівці». На початку другого тайму гості відзначилися швидким голом і замість того, щоб спробувати розвинути успіх, дещо відійшли назад. А ось молодь суперника навпаки, по-спортивному розізлилася й пішла вперед. У підсумку підопічні Юрія Бучка впродовж 15 хв. відзначилися тричі. Із вилученням гравця «Тячеву» практично вже не лишалося шансів на те, щоб урятувати зустріч. І все ж потрібно віддати належне команді з райцентру: хоч вона й пропустила в доданий час, але навіть у меншості зуміла відзначитися наприкінці двобою. «Вільхівці» ж здобули першу перемогу на старті.

ФК «Вишково» – ФК «Терново» – 0:0

Попередження: Василь Пилип, 17; Даніел Барна, 26; Крістіан Петрич, 56 – Сергій, Шоляк, 16; Мар’ян Січка, 19.

Матч видався бойовим. «Терново» непогано вкомплектувалося до чемпіонату й намагалося здобути виїзну перемогу. Але й «Вишково» непросто так відкривало вдома в серпні нове поле. У підсумку команди продемонстрували непоступливий футбол. Основні ж події розгорнулися в першому таймі, коли обидві команди отримали стовідсоткові нагоди відзначитися з 11-метрових. Та ні Даніел Барна на 15 хв. не реалізував пенальті в господарів, ні в гостей на 43 хв. Едгард Русин – героями стали відповідно воротарі Юрій Пахомов і Володимир Дядюк.

Група D

ФК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) – СК «Карпати» (Рахів) – перенесено

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Вонігово» – 3:2

Голи: Василь Бенчак, 31; Микола Мирна, 33; Андрій Гусар, 73 – Іван Носа, 16; Іван Руснак, 46.

Гра видалася результативною та приблизно рівною. У першому таймі номінальні гості відкрили рахунок і непогано володіли м’ячем. Та авангардівці, створивши два моменти, сповна їх реалізували й пішли на перерву переможцями. У другому таймі «Вонігово» відзначилося швидким голом й знову непогано контролювало м’яч. Утім команда з Тересви зуміла перехопити ініціативу й відзначилася переможним голом.

Попередження: Степан Онуфрій, 51; Василь Бенгал, 57.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – вихідний

Це буде унікальний чемпіонат. І перший тур у багато чому це підтвердив. По-перше, команди беруть участь у змаганнях в умовах воєнного стану. По-друге, турнір благодійний – вступні внески команди передали на потреби ЗСУ. По-третє, беруть участь колективи з різних ліг, які вийшли в похід за чемпіонство за аналогією Зимової першості. Не обійшлося і без новачків. По-четверте, матчі вдома і в гостях мають часто номінальне значення. По-п’яте, уже в першому турі є перенесена гра. Як наслідок із багато чого вищесказаного, у семи поєдинках доводиться констатувати чотири перемоги гостей, а окремі підсумки ігор є неочікуваними.

Володимир ТАРАСЮК, ЗАФ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:https://zaf.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:https://zaf.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.