Не вдалося…

30.10.2021 - 18:01

Але спробували.

DSC_1187

Сьогодні були зіграні матчі 16 туру в першій лізі. Ужгородці на виїзді зустрічалися з прикарпатцями. Саме з розгромної домашньої поразки 0:6 із цим суперником закарпатці дебютували в першій лізі. Отож природно, що прагнули реабілітуватися за ту невдачу. Не вийшло, але принаймні спробували й небезуспішно. Адже хоч поступилися, та все ж із високо піднятою головою.

Саме гості першими відкрили рахунок у матчі. Віктор Хомченко відгукнувся на довгу передачу по центру й після позиційної помилки захисту суперника влучно пробив. 0:1 на табло.

Утім, досвідченіша та добре організована команда господарів ще до перерви зрівняла рахунок. Прохід прикарпатців лівим флангом призвів до тріщини в центрі оборони й ніким не прикритий Ростислав Волошинович відзначився голом у роздягальню.

А другий тайм традиційно знову виявився тягарем для нашого клубу. На початку другої сорокап’ятихвилинки господарі увірвалися в штрафну суперника. Із першим складним ударом Михайло Готра справився, а ось на добивання Ростислав Волошинович установив дубль і вивів свою команду вперед. Остаточно успіх прикарпатці закріпили в середині тайму. Було розіграно «стандарт», і удар Івана Сондея із-меж штрафної площі застав зненацька «кіпера» закарпатців. 1:3. А в наступному турі «Ужгороду» приймати вдома «Металіст», одногосібного незаперечного лідера…