ФОТО. Холодний «олімпійський душ» для «Ужгорода»

24.10.2021 - 19:44

Закарпатці вдома поступилися донеччанам.

DSC_0045

Недавня перемога на виїзді над одним із лідерів додавала настрою господарям перед домашньою грою 15 туру. Та закарпатці стикнулися з непростим суперником. Донецький «Олімпік» постав швидкісним, добре організованим, фізично підкутим колективом. Уже до перерви гості першими відкрили рахунок із пенальті за гру рукою Олега Допілки. Відзначився Іван Білий. Утім, невдовзі господарі відновили паритет після того, як Артем Цюрупін порушив правила у своїй штрафній проти Василя Пиняшка. Одинадцятиметровий реалізував Віктор Ряшко. 1:1. У подальшому до перерви вистачало чоловічих змагань за м’яч, та, зрештою, команди пішли перепочити за нічийного рахунку.

У другому таймі гості суттєво посили тиск на ворота ужгородців, хоч і господарі не намагалися відсиджуватися в захисті. Та були відрізки гри, коли «Ужгород» не міг зачепитися за шкіряний, вимушено оборонявся. Фізично «Олімпік» став переважати, кілька його ударів небезпечно пройшли над поперечиною. Отож Богдан Блавацький удався до замін. Та на жаль, вони суттєво гру нашої команди не покращили. А ось суперник у кінці зустрічі таки вирвав перемогу. Спочатку одна подача на дальню бокову стійку, і ніким неприкритий Вадим Новиков замикає, встановлюючи 1:2 на табло. А невдовзі знову корнер, знову навішує Вадим Семчук, і суперництво на другому поверсі виграє Роман Яловенко – 1:3.

Знову далася взнаки «хвороба» другого тайму для ужгородців. Поразка вийшла у вигляді холодного «олімпійського душу».

Перша футбольна ліга України. 15 тур

таб уж

«Ужгород» – «Олімпік» (Донецьк) – 1:3 (1:1)

Ужгород. Стадіон «Авангард». 24 жовтня. 10 градусів тепла. Хмарно-сонячно.

Голи: Віктор Ряшко, 19+ – Іван Білий, 13+; Вадим Новиков, 78; Роман Яловенко, 82.

Арбітр: Євген Назаров (Харків).

Попередження: Олександр Савошко, 11; Олег Допілка, 13 – Ілля Ходуля, 31; Іван Трубочкін, 54; Вадим Семчук, 75.

«Ужгород»: Михайло Готра, Олександр Савошко, Олег Допілка, Дмитро Сартіна, Владислав Чушенко (Стефан Федак, 52), Олександр Аксьонов (Володимир Дуран, 83), Андрій Вискребенцев, Віктор Ряшко (Вадим Ференцик, 75), Василь Пиняшко (Вадим Мердєєв, 73), Микола Гайдучик, Віктор Хомченко (Сергій Машталір, 63).

Тренер: Богдан Блавацький.

«Олімпік: Тимофій Шеремета, Артем Цурупін, Андрій Карвацький (Юрій Глущук, 46), Ігор Кірієнко (Максим Литовченко, 84), Роман Яловенко, Вадим Новиков, Іван Трубочкін, Володимир Дмитренко, Микита Ходаковський (Вадим Семчук, 46), Артем Ковбаса (Жуніор Нене Бі Гбамбл, 62), Іван Білий (Ілля Ходуля, 20).

Тренер: Сергій Литовченко.