Футбольна Берегівщина: ФК «Кідьош» – бронзовий призер чемпіонату. Доля золота відкладається

18.10.2021 - 20:38

У неділю відбулися ігри передостаннього туру чемпіонату Берегівського району з футболу, який визначив бронзового призера. Доля золотих медалей відкладається на тиждень.

246036693_561311888422648_9145036544585319790_n

ФК «ОТГ Вилок» – ФК «Ардовець-Тесла» (Підвиноградів) – 3:0

Команда з Вилока у цьому сезоні не має стабільної гри. Вся проблема у відсутності постійного основного складу. Тому і результати непередбачувані. Після декількох провальних ігор та невиїзду у Вари, у цій грі команда доволі легко впоралася з суперником із Підвиноградова та перемогла з великим рахунком – 3:0.

ФК «Бактянець» (Геча) – ФК «Перехрестя» – 3:0

Як не дивно, команда з Перехрестя, яка в останніх іграх здивувала вболівальників хорошими результатами, не змогла виїхати у Гечу. Проблема всім добре відома – виїзд футболістів на заробітки.

ФК «Берегвідейк» – ФК «Фанчиково» – 3:1

Як і очікувалося, гра була складною та емоційною. Це і зрозуміло, «Берегвідейк» бореться за чемпіонство, а «Фанчиково» до звітного туру мало можливість стати бронзовим призером. Початок гри був рівним, команди почергово атакували. Першим відзначився Тиберій Кейс, який вивів «Берегвідейк» уперед. Після забитого голу господарі почали гру з метою залишити власні ворота сухими. «Фанчиково» активізувалося і згодом Ігор Агапітов прицільним ударом метрів з двадцяти зрівняв рахунок.

Початок другої половини гри був рівним. Але дисципліна підвела футболістів Фанчикова. Анатолій Ярема за образу арбітра отримав другу жовту і покинув футбольне поле. Залишившись у меншості «Фанчиково» поступово здавало позиції, що дало можливість «Берегвідейку» провести два голи. Відзначились Тиберій Кейс та Габор Кемінь.

ФК «Кідьош» – ФК «Королево» – 2:0

У цьому протистоянні зустрічались претенденти на бронзові медалі. Як «Кідьош», так і «Королево» останні ігри програвали. Це накладало тягар на команди. Поєдинок був рівним, обидва колективи грали на перемогу. Долю зустрічі вирішили два голи на останніх хвилинах двох таймів. На 45 хвилині Іштван Гейці відкрив рахунок, а на 90-й його подвоїв. Ця перемога за тур до завершення чемпіонату принесла команді бронзові медалі.

ФК «Вари» тур пропускали. Якщо доля бронзових медалей відома, то доля золотих переноситься на тиждень. Обидва претенденти грають на виїзді, «Берегвідейк» гостюватиме в Королеві, а «Бактянець» у Фанчикові.