ФОТО. Футбольна Берегівщина: огляд ігор 15 туру

05.10.2021 - 09:48

Наближається до завершення чемпіонат Берегівського району з футболу. Черговий тур, який відбувся в неділю, проходив у напруженому суперництві й приніс несподівані результати.

244426868_625869355084855_1643868295507793777_n

ФК «Берегвідейк» – ФК «Ардовець-Тесла» (Підвиноградів) – 4:2

Однозначно фаворитом цієї пари був «Берегвідейк». У першому колі на стадіоні в Підвиноградові берегівці святкували переконливу перемогу 5:1. Але пройшло чимало часу з того виграшу, і команда з Виноградівщини змінилася. У цьому могли переконатися вболівальники з перших же хвилин гри. Гості грали від оборони, із розрахунком на контратаки, що непогано виходило. Майже сорок хвилин тримали власні ворота сухими. Але прикра помилка воротаря, який порушив правила у власному карному майданчику, і пенальті, котрий реалізував Роман Огар. Отримавши гол, підвиноградівці на мить розгубилися, чим через дві хвилини після 11-метрового скористався Роман Огар і записав до свого активу другий гол. На перерву команди пішли за перемоги Берегвідейка 2:0.

Початок другої половини зустрічі був за гостями. І впродовж восьми хвилин Іван Фурик зумів зрівняти рахунок – 2:2. У подальшому гра вирівнялася. Але у свій переддень дня народження героєм гри став Роман Огар, який ще двічі відзначився, забивши у звітному матчі чотири м’ячі, та приніс своїй команді важливу перемогу – 4:2.

ФК «Кідьош» – ФК «Перехрестя» – 1:2

У перемозі Кідьоша в цій грі мало хто сумнівався. Адже команди знаходилися на протилежних кінцях турнірної таблиці. Кідьош посідав друге місце, а Перехрестя передостаннє. Однак тим і цікавий нинішній чемпіонат району, що передбачити результат неможливо. Перший тайм відзначився рівним змаганням, тож до перерви – нульова нічия.

Із початком другого тайму господарі зробили кілька замін і активізувалися. Провели кілька гострих атак, проте м’яч у ворота не йшов. На 55 хвилині таки вдалося відкрити рахунок. Утім, автором голу у власні ворота став захисник Перехрестя. Надалі гра вирівнялась і на 76 хвилині Арпад Панді зрівнює рахунок. Втрачати очки вдома Кідьош не мав бажання й великими силами пішов уперед, оголивши захист, чим і скористалися футболісти гостей. Перед самим фінальним свистком, вони створили контратаку, і той же Арпад Панді приніс перемогу команді з Перехрестя. Ця поразка практично позбавляє можливості Кідьоша позмагатися за «золото» чемпіонату.

ФК «Королево» – ФК «Фанчиково» – 1:2

Колектив із Королева суперничає за «бронзу» чемпіонату. Гостювали в них футболісти з Фанчикова. Із самого початку зустрічі ініціативою заволоділи гості й уже на 8 хвилині відкрили рахунок. Відзначився Анатолій Ярема. Гра в господарів не клеїлася, гості продовжували домінувати. На 37 хвилині Дмитро Жуков подвоїв рахунок.

У другій половині поєдинку гості грали на збереження переможного рахунку, тому в окремих випадках порушували правила, що на 83 хвилині призвело до вилучення Михайла Василинця за друге попередження. Усе, на що спромоглися господарі, то на 90 хвилині скоротити рахунок. Голом відзначився Олександр Кормош.

ФК «Бактянець» (Геча) – ФК «Вари» – 3:1

Лідер чемпіонату ФК «Бактянець» не приховує своїх амбіцій на «золото» чемпіонату. До того ж зустрічався з аутсайдером чемпіонату ФК «Вари». Протягом усієї гри на полі домінували господарі. Вони проводили небезпечні атаки. Підводила реалізація. Гості побудували гру на контратаках. На 14 хвилині Сергій Селянчин відкрив рахунок, а на 35-ій в одній з контратак Адам Бокончош його зрівняв. За нічиєї 1:1 команди пішли на перерву.

Друга половина рлєдинку була повністю за господарями. Вони зуміли відзначитися двічі. На 74 хвилині Давид Шпілька виводить «Бактянець» уперед, а на 79-ій Флоріан Цібло оформлює третій переможний гол.

ФК «ОТГ Вилок» пропускав звітний тур. За три тури до завершення чемпіонату зрозуміло, що за «золото» змагання поведуть ФК «Бактянець» та ФК «Берегвідейк». Не виключено, що можемо стати свідками золотого матчу. Найреальніше, що за «бронзу» чемпіонату суперничатимуть ФК «Кідьош» та ФК «Королево». Також може втрутитися команда з Фанчикова, у якої зручніший календар. Багато залежатиме від результатів наступного туру, у якому «Фанчиково» прийматиме Кідьош, «Перехрестя» – «Берегвідейк», «Підвиноградів» – «Бактянець», «Вари» – «Вилок».