Футбольна Берегівщина: огляд ігор 14 туру чемпіонату

28.09.2021 - 11:21

У неділю, 26 вересня, відбулися ігри чергового 14 туру чемпіонату району з футболу, які принесли несподівані результати та вплинули на загострення у боротьбі за призові місця. У звітному турі було забито 25 голів із яких 15 забиті господарями та 10 гостями.

DSC_0598

ФК «Ардовець-Тесла» (Підвиноградів) – ФК «Кідьош» – 6:3

Команда з Підвиноградова приймала на своєму полі одного з лідерів чемпіонату. У результаті розгромна перемога ФК «Ардовець-Тесла. У стартові хвилини гра була за гостями, вони провели ряд небезпечних атак, чотири виходи один на один, але безрезультатно. На висоті був воротар Підвиноградова Іван Марущинець. Його гра заслуговує похвали. Можливо, саме його надійність і зіграла головну роль у перемозі команди. Адже на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь підвиноградівців. Відзначилися Степан Сігетій та Іван Корпош.

На початку другого тайму «Кідьош» скорочує рахунок. Відзначився Алекс Копор. А надалі феєрія м’ячів від Олександра Керечана, який відзначився трьома голами у ворота суперника. Ще один гол забив Степан Сігетій.

ФК «Перехрестя» – ФК «Королево» – 5:1

Неочікувано завершилася гра у Перехресті. Аутсайдер приймав третю команду чемпіонату. Героєм гри став Матей Болог з Перехрестя, який у першій половині гри тричі розписався у воротах гостей на 13-й, 14-й та 26 хвилинах. А в другому таймі, завдяки голам Мовзеші Горонді та Йосипа Морожі, господарі довели рахунок до розгромного. «Королево» нічого не змогло протиставити. На 84 хвилині Олександр Кормош забив з пенальті. Втрата очок для «Королева» може вартувати медалей чемпіонату.

ФК «Вари» – ФК «Берегвідейк» (Берегово) – 3:5

Кадрові проблеми у ФК «Вари» сильно впливають на результат та гру команди. У результаті чергова поразка у рідних стінах проти одного з лідерів чемпіонату 3:5. У складі господарів кращими були Гойдош Чобо та Шандор Горшані (два голи). У «Берегвідейка» по два рази відзначилися Роман Огра і Тібор Кейс та один раз Патрік Варю. Перемога виводить «Берегвідейк» на третю сходинку турнірної таблиці і дає шанс поборотися за золото чемпіонату.

ФК «ОТГ Вилок» – ФК «Бактянець» (Геча) – 1:1

Цікавою була гра і на стадіоні «Прогрес» у Вилоку. Місцевий колектив приймав лідера чемпіонату «Бактянець» з Гечі. У першій половині гри краще виглядали гості, які більше володіли м’ячем. Але на перерву команди пішли за нульової нічиєї. На початку другого тайму, завдяки Іштвану Геревичу, «Бактянець» повів у рахунку. Надалі заволоділи ініціативою місцеві футболісти, які створили ряд небезпечних атак. Одна з них вийшла результативною і лідер атак «Вилока» Себастьян Полоташ зрівняв рахунок. Виїзна нічия залишає «Бактянець» лідером чемпіонату.