ДЮСШ «Великий Березний» на висоті

17.09.2015 - 21:35

Сьогодні, 17 вересня, у Великому Березному відбулись матчі другого туру ДЮФЛ Закарпаття.

Команди ДЮСШ «В.Березний» приймали ДЮФК «Мукачево». Спочатку на поле вийшли гравці меншої вікової групи – 2003–2004 років народження. Обидві команди, як на свій вік намагались демонструвати досить зрілий футбол. Першим вдалось вразити ворота суперника гостям. На 14 хвилині рахунок відкрив Іван Мартинуззі. Тож мукачівці пішли на перерву в якості лідера, але судячи з усього, тренеру ДЮСШ «В.Березний» під час перерви вдалось знайти потрібні слова, бо його команда з перших хвилин другого тайму почала діяти досить активно. І це далось в знаки. Спочатку на 33 хвилині Юрій Крайнянський зрівняв рахунок, а ще через чотири хвилини Владислав Симчо встановив остаточний рахунок. Тож 2:1, цілком заслужена перемога за юними гравцями з В.Березного.

У наступному матчі зустрічались гравці 2001–2002 років народження. І тут явними фаворитами були мукачівці, адже в команді зібрані гравці з усієї області, які представляють наш край у ДЮФЛ України. Тому гра очікувалась цікава. Так і сталось, мукачівці намагались контролювати м’яч, доводити атаки до вірного удару, але в завершальній стадії їм завжди чогось не вистачало. А господарі поля розпочали лік забитим м’ячам за рахунок самовіддачі та неймовірного бажання показати свій талант нечисленним глядачам, що завітали сьогодні на матч. На 16 хвилині потужним ударом з-за меж карного майданчику відзначився Дмитро Мордованець, а ще через кілька хвилин Сергій Ковтан подвоїв перевагу «В.Березного».

Другий тайм розпочався під диктовку «Мукачева», гравці хотіли виправити помилки першої половини, і всіма силами кинулися відіграватись. І на 47 хвилині Андрій Капітан скорочує відставання своєї команди до одного м’яча, та на більше їх не вистачило. 2:1 – досить неочікувана перемога «В.Березного».