Футбольна Берегівщина: огляд ігор 8 туру

20.09.2021 - 20:48

Цими вихідними відбулись чергові матчі чемпіонату Берегівського району з футболу.

240713167_899987714230666_6729032830046076544_n

ФК «Королево» – ФК «Ардовець-Тесла» (Підвиноградів) – 2:1

Ці суперники добре знайомі один одному. Тому гра пройшла у цікавій безкомпромісній боротьбі. Команди продемонстрували швидку комбінаційну гру. Початок був за «Королевом». Дві швидкі контратаки та помилки у захисті підвиноградівців дозволили їм вже на тридцяту хвилину повести у рахунку 2:0. Відзначились Петро Монда та Ярослав Шуба. За кілька хвилин Олександр Керечан метрів з тридцяти, потужним ударом, влучив у дев’ятку і скоротив рахунок.

У другій половині гри обидва колективи мали низку нагод змінити рахунок, але на висоті виявилися голкіпери команд, які у цей день діяли без помилок. Перемога допомогла підопічним Сергія Чейпеша піднятися на третє місце у чемпіонаті.

ФК «Фанчиково» – ФК «Перехрестя» – 4:2

Вийшло цікаве протистояння з великою кількістю гольових моментів та низькою їх реалізацією. Рахунок відкрило «Фанчиково». На 22 хвилині відзначився Ріхард Орбан, а за дві хвилини Анатолій Ярема його подвоїв. «Перехрестя» не опустило руки, і на 32 хвилині Янош Хенкел скорочує рахунок. А наприкінці першої половини гри Дмитро Жуков проводить третій гол у ворота гостей.

У другій половині малюнок гри не змінився. Команди почергово створювали гольові моменти. І на 55 хвилині Мозеш Горонді скорочує його, розписавшись у сітці воріт «Фанчикова». До завершення гри рахунок міг змінитися. «Перехрестя» мало реальні шанси зрівняти, але крапку у грі поставив Іван Сідлакович на 87 хвилині, і приніс перемогу «Фанчикову» – 4:2.

ФК «Кідьош» – ФК «Вари» – 6:0

Перший тайм, не зважаючи на перевагу «Кідьоша», варці гідно захищали свої ворота. Пропустили один гол на 26 хвилині. Автором став Бейло Боднар. Але, враховуючи кадрові проблеми у гостей та відсутність лави запасних, на два тайми команди не вистачає. У результаті чергова розгромна поразка – 6:0. У другому таймі забивали: Томаш Іллейш на 49 хвилині, Бейло Боднар на 52-й та 68 хв.,  Томаш Леврінц на 55 хв, а на 89 хвилині Алекс Копор підсумував результат гри. Ця перемога виводить «Кідьош» на друге місце в турнірній таблиці.