Футбольна Берегівщина: «Бактянець» відривається від переслідувачів

15.09.2021 - 07:53

У неділю відбулись ігри ХІІ туру чемпіонату Берегівського району з футболу. Тур виявився багатим на голи, яких було забито у чотирьох іграх 24, але розгромних рахунків не було. Усі ігри пройшли в напруженій та цікавій боротьбі і внесли зміни у турнірне становище команд.

изображение_viber_2021-09-13_14-06-03-507

ФК «Ардовець-Тесла» (Підвиноградів) – ФК «Фанчиково» – 3:2

У Підвиноградові пройшло цікаве дербі. Зустрічалися сусіди, як географічні так і по турнірному становищу, місцевий «Ардовець – Тесла « та ФК «Фанчиково». Як правило такі матчі проходять у цікавій та безкомпромісній боротьбі на футбольному полі. Свідком такої гри і стали вболівальники, які відвідали сільський стадіон. Найцікавіші події відбулися у першій половині гри.

Початок був за місцевими футболістами. Уже на 11 хвилині Олександр Керечан відкрив рахунок, а на 31-й Богдан Боднарюк його подвоїв. Здавалося, гра зроблена, але протягом двох хвилин «Фанчиково» робить рахунок нічийним. На 37 хвилині Дмитро Пучков його скорочує, а на 39-й Степан Гевді зрівнює. Радіти гостям довелося не довго, адже за хвилину Олександр Керечан виводить підвиноградівців уперед. І, як виявилося згодом, саме цим голом приносить своїй команді перемогу.

ФК «Вари» – ФК «Королево» – 3:4

Цікавим і напруженим було протистояння і у Варах. Місцева команда приймала гостей із Королева. Уже у дебюті гри «Королево» повело у рахунку. Відзначився Руслан Шуба. Після пропущеного голу, господарі заволоділи ініціативою, що дало змогу забити два голи. На 30-й та 37 хвилинах відзначився Шандор Горшані. На перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь господарів.

По перерві «Королево» заволоділо ініціативою. Було очевидним, що «Вари» стомилися, а гості раціонально використали свою перевагу. На 53 хвилині Руслан Шуба зрівнює рахунок, а через три хвилини Олександр Кормош виводить гостей уперед. «Вари» намагалися змінити ситуацію, переламати хід поєдинку, але їх зусилля виявилися марними, «Королево» продовжувало контролювати гру і на 87 хвилині Карімджан Таджиматов забиває четвертий гол у ворота господарів. Усе, на що спромоглися «Вари», то це вже у доданий арбітром час реалізували пенальті, який виконав Чобо Гойдош.

ФК «ОТГ Вилок» – ФК «Кідьош» – 3:4

Свідками голепаду стали і вболівальники, які відвідали у неділю гру на стадіоні «Прогрес» у Вилоку. Як і в у Варах, тут також було забито 7 голів. Рахунок відкрили господарі. Відзначився Іштван Дудич. «Кідьош» діяв на контратаках, і ще до перерви зумів вийти вперед. Голи на рахунку Крістіана Болога та Іштвана Гейці. По перерві футболісти Вилока мали нагоди вийти уперед, підводила реалізація. І все ж таки, згодом «Вилок», завдяки влучності Себастьяна Полоташа, виходить вперед – 3:2. А кінцівка гри була за гостями. Спочатку Василь Маргітич зрівнює рахунок, а вже у додані хвилини Чобо Копор ставить крапку у складному матчі і приносить перемогу «Кідьошу».

ФК «Бактянець» (Геча) – ФК «Берегвідейк» – 3:1

Зустріч лідерів чемпіонату із нетерпінням очікувалася вболівальниками. Не так давно, гечанці, у фіналі кубка району, переграла досвідчений «Берегвідейк». Результат цієї гри, міг вирівняти становище команд. Зі свистком арбітра футболісти «Берегвідейка» заволоділи центром поля, маючи ігрову перевагу. «Бактянець» діяв на контратаках і вони у них вийшли ефективними та результативними. На 17 хвилині Матей Нілош відкриває рахунок і виводить господарів вперед. А за три хвилини Флоріан Цібло з 22 метрів пробиває у верхній кут воріт і забиває красень гол. Гості повели в рахунку 2:0. Скоротив рахунок у грі Роман Огар, реалізувавши пенальті в доданий час арбітром.

Після перерви, малюнок гри не змінився. «Берегвідейк» володів м’ячем, але без моментів у воріт суперника. Якщо вони створювалися, то на заваді був кіпер господарів. На 77 хвилині Микола Якимець правим флангом провів ефективну контратаку, подав м’яча у штрафну і Бейло Нашко перевів його у ворота гостей. 3:1 перемога Гечі, і одноосібне лідерство у чемпіонаті. «Бактянець» відірвався від переслідувачів на п’ять очок.