Футбольна Берегівщина: у чемпіонаті району зміна лідера

07.09.2021 - 17:19

У неділю, 6 вересня, пройшли ігри ХІ туру чемпіонату Берегівського району з футболу. Цей тур виявився найрезультатівнишим у цьогорічному чемпіонаті. Турнірну таблицю очолив «Бактянець» з Гечі.

241471276_410068810541956_5354421535464599705_n

ФК «Перехрестя» – ФК «Ардовець-Тесла» (Підвиноградів) – 2:4

Ці команди знаходяться внизу турнірної таблиці. Тому перемога будь-кого з них суттєво впливала на турнірне становище. Перша половини гри пройшла під диктовку гостей. У результаті команди пішли на перерву за рахунку 2:0 на користь футболістів із Підвиноградова.

У другій половині поєдинку гра вирівнялася, але у загальному результат на користь гостей 4:2. Для «Перехрестя» початок другого кола видався невдалим, дві поспіль поразки і останнє місце у чемпіонаті.

ФК «Фанчиково» – ФК «Вари» – 7:1

Після першої перемоги у минулому турі чемпіонату, очікувалося, що «Вари» можуть скласти конкуренцію і в цьому виїзному матчі. Але команди вистачило лише на 45 хвилин. У другій половині гри вони не змогли протистояти футболістам «Фанчикова», і у результаті 7:1 на користь господарів.

ФК «Королево» – ФК «ОТГ Вилок» – 4:1

Результативною була гра і селі Черна, на стадіоні якого «Королево» приймало Вилок. Очікувалося цікаве протистояння, але гості не змогли нічого протиставити господарям. Результат 4:1 на користь «Королева».

ФК «Кідьош» – ФК «Бактянець» (Геча) – 0:1

Центральна гра туру. Результат цього поєдинку впливав на подальшу боротьбу за золото чемпіонату. У цілому гра проходила у середині поля. Складалося враження, що команди зосередили свою увагу на утримання сухими власних воріт. Гра пройшла практично без гольових моментів і нічия була б закономірним результатом, але за 4 хвилини до фінального свистка після пробиття штрафного удару кіпер господарів не втримав потужно пробитого м’яча. Першим на ударі опинився Антон Піштак, який тільки-но вийшов на заміну, і, не схибив, переправивши круглого у сітку воріт.

Для «Кідьоша» ця поразка, можливо, стала поразкою року. Адже «Бактянець» відірвався від них на п’ять очок, надолужити які буде складно.

У наступному турі «Бактянець» прийматиме «Берегвідейк». Результат цієї гри може суттєво вплинути на подальшу боротьбу за золото чемпіонату.