Футбольна Берегівщина: інтрига в чемпіонаті загострюється

01.09.2021 - 13:01

У неділю, 29 серпня, стартувало друге коло чемпіонату Берегівського району з футболу. Як і передбачалося, ігри Х туру пройшли напружено та цікаво. За його результатами інтрига в чемпіонаті ще більш загострилася.

240939236_335120638362689_1100597453411736815_n

ФК «Вари» – ФК «Перехрестя» – 3:1

Гра аутсайдерів чемпіонату вийшла цікавою і інтригуючою. З перших хвилин гри ініціативою заволоділи гості, які диктували умови на полі. Вони і відзначилися першими, повівши у рахунку 1:0 на свою користь. Але за кілька хвилин, в одній з небагатьох атак, «Вари», завдяки влучності Шандора Горшані, зуміли зрівняти рахунок.

У другій половині гри господарі додали у швидкостях, що і дало змогу вийти вперед. Знову відзначився Шандор Горшані. Футболісти «Перехрестя» теж гостро атакували, але бракувало влучності. В одній з атак Адам Бокончош забив третій гол у ворота гостей. До завершення гри команди мали можливість змінити рахунок. Варіївці не реалізували пенальті, перехрестянці вихід один в один з воротарем.

ФК «ОТГ Вилок» – ФК «Фанчиково» – 3:0

Очікувалося цікаве протистояння, як географічних сусідів, так і сусідів по турнірному становищу. Маємо у чемпіонаті першу неявку на гру. «Фанчиково» не виїхало до Вилока. За словами керівництва «Фанчикова», причина неможливість зібрати футболістів. Не важливо у чому причина, але це великий мінус команді, яка у першому колі показувала хороший, добротний футбол. У результаті згідно регламенту команді зарахована технічна поразка 0:3.

ФК «Бактянець» (Геча) – ФК «Королево» – 2:0

«Бактянець» вийшов на футбольне поле у статусі володаря кубка району. Можливо, це і завадило команді з перших хвилин гри взяти ініціативу. А, можливо, суперник не давав заволодіти ініціативою. Команди демонстрували рівну гру, почергово намагаючись атакувати ворота суперника. Більш гострими атаки були у гостей із Королева, які два рази виходили один в один з воротарем господарів. Підвела влучність. Перша половина гри так і завершилася нульовою нічиєю.

У другій половині гри ситуація не змінилася. Команди грали рівно. Але спрацювало правило, не забиваєш ти, забивають тобі. На 72 хвилині Ерік Яров відкрив рахунок з одинадцятиметрової позначки, а на 82 Гергель Йонаш його подвоїв, що і принесло в актив Гечі три залікові бали.

ФК «Берегвідейк» – ФК «Кідьош» – 1:1

Центральний матч туру, який зібрав чимало вболівальників на трибунах. У випадку перемоги «Берегвідейка», містяни мали б можливість відірватися від переслідувачів. Але «Кідьош» добре налаштувався на гру і дав бій більш титулованим господарям. Результат 1:1. Обидва голи були забиті з пенальті. На 34 хвилині Роман Огар відкрив рахунок, а на 63 хв. Василь Маргітич його зрівняв.

Аналізуючи результати Х туру та турнірного становища команд, можна впевнено сказати, що інтрига у чемпіонаті загострилася і вся боротьба за призові місця попереду. На вболівальників очікують цікаві і принципові протистояння практично до завершення чемпіонату.