ВІДЕО. ФОТО. VІІ турнір на честь А. Гаваші до 30-річчя УАФ. Серія пенальті вирішила долю протистояння футболістів Києва та Одеси. U-17

21.08.2021 - 03:47

На ужгородському стадіоні «Спартак» відбувся матч VII міжнародного юнацького топ-турніру на честь Андрія Гаваші серед команд, які сперечаються за 5–8 місця. Одеський «Чорноморець» вигравав у київського Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, але втратив перемогу, а потім програв у серії пенальті.

DSC_0375

Матчі плей-офф, які розпочалися на Закарпатті у рамках VII міжнародного юнацького топ-турніру на честь Андрія Гаваші, не передбачають нічийних результатів. І на ужгородському стадіоні Спартак глядачі побачили серію пенальті, в якій реалізація ударів з 11-метрової позначки склала лише 50%.

Причому перші чотири удари були виконані бездоганно. Інші чотири до взяття воріт не призвели (три сейви та один удар повз рамку), а в п’ятій серії кращими виявилися кияни. Які й посперечаються 21 серпня за 5-е місце.

Гра довгий час була рівною, а моментів команди створили не дуже багато. Тільки на 28-й хвилині одесити (тренер – Олександр Горобець) повели у рахунку – після індивідуальних дій свого центрфорварда Івана Ставнічука, який після довгого забігу переграв опонента на вході у штрафну і під гострим кутом вразив ворота сильним ударом – 1:0.

Наставники киян Олексій Прилепов та Євген Венгер у перерві провели низку замін і випустили на поле двох футболістів, яким судилося стати героями. Це Дмитро Галько та Богдан Максименко. Гра у другому таймі взагалі стала більш жвавою, збільшилась кількість гострих ситуацій біля воріт. А під завісу матчу джокери олімпійців вивели киян вперед. Спочатку Галько після прострілу Максименка зрівняв рахунок, а потім вже сам Максименко головою перекинув м’яч через воротаря після вертикального пасу.

Одесити відігралися майже одразу – прорив із точним ударом вдався Ніно Махарлієву, а вже на 80-й хвилині міг поставити крапку в матчі все той же Ставнічук. Але трохи не влучив у рамку. Після цього була серія пенальті, в якій більш впевнено почували себе олімпійці – 3:2.

ФК «Чорноморець» (Одеса) – ОК імені І. Піддубного (Київ) – 2:2 (пенальті – 2:3)

Голи: Ставнічук (28), Махарлієв (74) – Галько (70), Максименко (73).

ФК «Чорноморець» (Одеса): Гуцу – Сорока, Корнійчук, Осока, Щекотилін – А.Кирилюк – Катьков, Даник (Березовський, 65), Терещенко (Сандуленко, 65), Махлайчук (Махарлієв, 41) – Ставнічук.

ОК ім. І. Піддубного: Чух – Задорожний, Атаманчук (Пилипчук, 41), Гавриш, Кітновський – Тараненко (Ващенко, 73), Назаренко – Балабін, Матушкін (Олексюк, 41), Бойко (Максименко, 41) – Катушинський (Галько, 41).