ФОТО. VІІ турнір на честь А. Гаваші до 30-річчя УАФ. ФК «Варда» вийшла у лідери своєї групи. U-15

17.08.2021 - 01:39

З великим рахунком 4:0 на користь угорської «Варди» U-15 з Кішварди (тренер воротарів – наш Володимир Овсієнко) завершився другий матч першого туру в групі А на VII міжнародному юнацькому топ-турнірі на честь Андрія Гаваші.

DSC_0535

Зважаючи на мінімальну перевагу Динамо над Мункачем (1:0) у першому матчі в групі, ФК «Варда» вийшла в лідери. А головним аутсайдером стали футболісти київської ДЮСШ-15

У складі угорської команди багато футболістів розмовляють українською та російською мовами – така вже специфіка комплектування академії прикордонної «Варди». І команда з Угорщини сподобалася – командними та індивідуальними діями, майстерністю при реалізації моментів.

Цікаво було б подивитися, скільки ще забігів виграв би у свого опонента 7-й номер «Варди» – Кун, який організував перший гол, рвонувши по правому краю до лицьової лінії, звідки відпасував на україномовного центрфорварда Артура Канчія, а потім сам забив другий, але через травму він пішов з поля ще до перерви.

Зараз це може здаватися дивним, але перші моменти в матчі створили кияни: гарний удар зі штрафного вдався Даніілу Анісімову (воротар у стрибку перевів м’яч на кутовий), небезпечно пробивав Артьом Василега.

Та згодом «Варда» взяла гру під свій контроль. На 13-й хвилині угорці створили дуже небезпечний момент після стандарту, а на 14-й вже повели перед у рахунку. Між першим та другими голами у «Варди» були ще дві чудові можливості забити, але не вийшло.

По перерві здавалося, що ДЮСШ-15 зможе щось змінити. Але на 50-й хвилині Геннадій Сіксай, підхопивши м’яча перед штрафною після скидки партнера, вийшов на ударну позицію та майстерно пробив у дальній кут без шансів для воротаря. А ще трохи згодом у кіпера киян вийшов конфуз – він незграбно зупинив м’яч, дозволивши форварду суперників підхопити його та закотити у порожні ворота – 4:0.

Хоча якраз між третім та четвертим голами футболістам ДЮСШ-15 вдалося небезпечно загрожувати «Варді»: в поперечку зі штрафного влучив Даніїл Височін-Мечурчлішвілі, після рейду Андрія Сороки вилітав на побачення із воротарем Іван Стульніков, пробивав головою після навісу справа Олександр Кантур.

А завтра зранку футболістів ДЮСШ-15 буде чекати нове випробування – земляками з Динамо.

ФК «Варда» (Кішварда) U-15 – ДЮСШ-15 U-15 – 4:0

Голи: Канчій (14), Кун (22), Сіксай (50), Чорко (65).

ФК «Варда» (Кішварда): Шіра – Молнар (Чакі, 45), Немет, Сабо, Козма – Островка – Кун (Мілік, 28), Бараті (Бадарі, 43), Кузма (Фірсов, 52), Коваль (Сіксай, 43) – Канчій (Чорко, 52).

ДЮСШ-15 (Київ): Воробйов – Анісімов (Рябченко, 41), Сапунов, Височін-Мечурчлішвілі, Хоменко – Ковальов – Зелений (Сорока), Черних, Василега (Кантур, 46), Кононенко (Стульніков) – Євтухов.