Огляд пропущеного матчу 2 туру чемпіонату області у вищій лізі.

DSC_0950

СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Хуст» – 1:3 (юнаки – 2:2)

Голи: Максим Гудак, 45 – Михайло Фляшко, 62, 79; Дмитро Вдовиченко, 67.

Попередження: Віталій Юришко, 11; Петро Луців, 19; Владислав Хайнас, 44 (усі – «Хуст»).

…Це було справжнє свято спорту. По-перше, відкриття сезону обласного футболу в Ужгороді. По-друге з власне ужгородською командою, яку, до речі, очолив екстренер «Бобовища» Іван Ковач. По-третє, 100 років тому розпочався чемпіонат Закарпаття з футболу. І цій даті теж передувало урочисте відкриття з участю керівництва ЗАФ, зокрема її очільника Івана Дурана, міського голови Богдана Андріїва, інших гостей, учасників художньої самодіяльності. Голова Закарпатської обласної організації Асоціації спортивних журналістів України Василь Гаджега, колишній арбітр Олександр Сусик та знаний комп’ютерний фахівець Володимир Громіш організували ще й фотовиставку з історії футболу на Закарпатті.

Урочистості не зіпсували також самі гравці, оскільки продемонстрували толерантну й результативну гру. Зрештою, погода також сприяла спортивним баталіям…

Що ж до самого поєдинку, то в ньому першим номером, звісно, грав іменитіший та досвідченіший ФК «Хуст», хоч у складі команди Олександра Щербакова теж вистачало молодих виконавців. До перерви гості створили кілька хороших моментів для взяття воріт. Зокрема, наприкінці тайму. Доволі активним у колективу з міста над Тисою був лівий фланг, та основні загрози йшли з центру. Так, скажімо, на «стандарт» у виконанні одного з найпомітніших у складі гостей Василя Луціва зреагував «кіпер» СДЮСШОРівців, а удар Владислава Хайнаса був вище воріт. І на цьому фоні господарі організували гол у роздягальню. Атаку ужгородців успішно завершив Максим Гудак. 1:0 до перерви.

Зрозуміло, що хустян результат першого тайму не влаштовував. І якщо після перепочинку перші хвилин 10-15 гості розгойдувалися (була практично рівна гра), то далі їх натиск став помітнішим. А в результаті впродовж 17 хвилин Михайло Фляшко (двічі) та Дмитро Вдовиченко забезпечили своїй команді вольову перемогу.

Утім, я б зробив компліменти й молодому колективу господарів. Він постав доволі організованим, а досвід – справа наживна.

Тим часом перемога вивела хустян на перше місце в турнірній таблиці…