Програти, щоб виграти!

26.04.2021 - 20:59

«Ужгород» бере три очки в матчі з основним конкурентом.

DSC_0353

Годі говорити, що поєдинок «Ужгорода» з «Поділлям» був основним матчем у групі «А» в 19-го турі другої ліги. Адже, як-не-як, грали лідери. І зустріч видалася результативною. До перерви основні події розгорнулися в кінці тайму. Буквально на останніх його хвилинах. Першими відкрили рахунок гості – на добиванні в останню хвилину матчу спритним виявився Дмитро Пріхна. Та господарі доволі швидко відновили рівновагу. На третій компенсованій хвилині

гра рукою одного з подільських захисників призвела до пенальті. Віктор Ряшко не схибив – 1:1.

Усередині другого тайму закарпатці виконали ще один 11-метровий. Адріан Пуканич змусив фолити оборонця хмельничан, і Віктор Ряшко з «точки» переконливим виявився вдруге. Остаточно питання переможця зняв маестро Адріан Пуканич. Коли оборонець суперника невдало зіграв головою, кращий бомбардир і капітан «Ужгорода» продовжив рух за м’ячем і в падінні буквально заштовхав у ворота шкіряного, який відскочив від бокової стійки. 3:1!

Мабуть, вартувало «Ужгороду» програти у Вінниці місцевій «Ниві» в минулому турі, щоб як слід налаштуватися на основного конкурента тепер і здобути вдома надважливу вікторію!