Зимова першість Закарпаття-2021. 4 тур. Огляд ігор третього ігрового дня

28.02.2021 - 18:55

За відчутної переваги одного із суперників – саме так завершилися всі недільні матчі.

изображение_viber_2021-02-27_20-48-51

Група С (с. Дерцен, спортивний комплекс МФА)

СДЮСШОР (Ужгород) U-16 – МФА «Мункач» U-16 – 0:3

Голи: Богдан Остроушко, 14; Олександр Косовщук, 42; Артур Козачук, 71.

Попередження: Денис Окогріб, 45; Марко Гичура, 65 – Богдан Остроушко, 43.

Вилучення: Олександр Піщур, 44 (за серйозне ігрове правопорушення).

Підопічні Івана Фізера показали хороший футбол і відзначилися в кожному з таймів. А ось у СДЮСШОРівців гра не вийшла, зокрема і в нападі… Тож не дивно, що весь другий тайм навіть граючи в меншості, футболісти з міста над Латорицею не тільки зберегли переможний рахунок, а й збільшили його.

ФК «Колос» (Іванівці) – МФА «Мункач» U-17 – 3:6

Голи: Віктор Савчинець, 5; Михайло Лозинець, 13, 35 – Анатолій Сньозик, 10; Максим Радченко, 29, 42; Дмитро Поліщук, 36; Михайло Петрешинець, 78, 90.

Попередження: Віктор Савчинець, 34; Сергій Бобик, 80 – Максим Воропаєв, 19; Тимофій Вербицький, 63; Юрій Джубляк, 79.

Перший тайм видався практично рівним. І мабуть, завершився б результативною нічиєю 3:3, якби номінальні гості не відзначилися «майже в роздягальню». Після перерви підопічні Віталія Пантілова завдяки фізичній готовності стали активнішими, а їхній суперник навпаки, «підсів». Це й зумовило перемогу молодшої, та доволі зіграної команди.

Група D (м. Виноградів, стадіон «Пластмасовик»)

ФК «В.Копаня» – ФК «Бужора» (Іршава) – матч не відбувся

ФК «Боржавське» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 1:5

Виноградівці на класі переграли «Боржавське» і практично не мали проблем із суперником. Хоч номінальні господарі все ж зуміли відзначитися голом престижу.

Група F (м. Хуст, стадіон «Карпати»)

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – 5:2

Голи: Богдан Тимочук, 30; Юрій Яремчук, 52+; Іван Микуличинський, 65; Юрій Шемота, 72; Роман Лазарчук, 77 – Ярослав Биба, 45, 50+.

Попередження: не було.

Коректна й результативна гра, у якій команди намагалися максимально використати створені моменти. Усе ж перемогу на класі здобули карпатівці. Хоч на перерву суперники пішли за паритету в рахунку. Так само ще на початку другого тайму зберігалася рівновага завдяки обміну реалізованими пенальті. Та все ж у середині другого тайму рахівці здійснили три успішні взяття воріт, що й забезпечило комфортну перемогу.

ФК «Вільхівці» – ФК «Іза» – 4:1

Голи: Олександр Грицькевич, 40, 73, 85; Вадим Веселовський, 53 – Віталій Симулик, 33.

Попередження: Павло Кривка, 26; Роберт Товт, 44; Микола Словенський, 75 – Віталій Симулик, 43; Ярослав Мадяр, 44; Владислав Хайнас, 75; Роман Вовчок, 88.

Незважаючи на те, що номінальні гості першими відкрили рахунок, «Вільхівці» на класі здолали суперника. Підопічні Юрія Бучка ще до перерви відновили паритет, а в другому таймі поставили переможну крапку. Притому Олександр Грицькевич відзначився хет-триком.

Загалом висока результативність матчів не може не подобатися вболівальникам. Від туру до туру стає зрозумілишим, хто є основними фаворитами першості та має високу закладену готовність до початку сезону. Уді